Tarih : 17.02.2018 - 12:48

Avcılık ve Silah Tutkunları IWA 2018'de Buluştu

Dünyanın en büyük ve önde gelen fuarlarından Uluslararası Nürnberg Avcılık, Atıcılık ve Silah Fuarı IWA 2018, 9-12 Mart tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 

Almanya'nın Nürnberg kentinde 4 gün boyunca açık kalacak fuarda silah, silah bileşenleri, yay çekim, mühimmat, hazır giyim, hediye, açık moda, av malzemeleri, güvenlik sistemleri ve optik cihazlar gibi ürün kategorileri yer alacak. 50 bine yakın ziyaretçi bekleyen fuar, 45. yılını bu seneye özel bir takım yeniliklerle kutlayacak.

TÜRKİYE’DEN YOĞUN KATILIM

Almanya'nın Nürnberg kentinde bu sene 45. kez düzenlenecek fuara 88’i Türkiye’den olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeden bin 569 firma katılıyor.

YOĞUN TALEP ÜZERİNE EK SALON

Nürnberg Messe Fuar Merkezi’nde her yıl 10 salonda düzenlenen fuar bu sene, güvenlik sistemleri kategorisinde katılım gösteren firmaların artan talebine karşılık verebilmek için 11 salona çıkartıldı. Fuarın ilk yıllarından beri güvenlik sistemlerine ayrılan 9. salonun hemen bitişiğindeki 8. salon da bu kategorideki firmalara ev sahipliği yapmak üzere bu sene ilk kez erişime açılacak.

Fuarla ilgil detaylı bilgiye www.iwa.info/ adresinden erişebilirsiniz.

 

 

Diğer Haberler