Tarih : 30.05.2018 - 09:35

Dünya'nın Gıdası Eylül'de World Food'a Geliyor

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan 26. WorldFood Istanbul Fuarı,  5-8 Eylül 2018 tarihleri arasında gıda dünyasını birçok yeni ürünle tanıştırmaya hazırlanıyor. Worldfood Istanbul Gıda Fuarı 1.000’den fazla markanın katılımıyla gıda sektörüne, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ev sahipliği yapacak.

ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.  tarafından Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) iş birliği ile düzenlenen 26. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı WorldFood Istanbul 2018, 4 gün süresince içecek, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri,dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamüller, unlu mamüller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

26. WorldFood Istanbul Gıda Fuarı 5-8 Eylül 2018 tarihlerinde 26. kez yeniliklerle TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi salonlarında aynı destekler ve aynı gücüyle tekrar gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler