Tarih : 24.04.2018 - 10:13

EVTEKS BAHARI GETİRDİ

EVTEKS ‘Nisan Etkisi’ mottosu ile CNR Expo Yeşilköy’de açıldı. 

Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek olan, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturan 24. EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşılıyor.
 
Bu yıl ilk kez Nisan ayında, ‘Nisan Etkisi (April Effect) mottosu ile organize edilen fuar; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapıyor. 
 
EVTEKS’in bu yılki moda ve trend teması, dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi tarafından ‘Büyülenmek’ olarak belirlendi.
 
Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergilendiği ve modaya yön veren trendlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde hayata geçiriliyor. 23 yıldır Mayıs ayında organize edilen EVTEKS, bu yıl ilk kez Nisan ayında düzenleniyor.
 
EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturuyor. 1.000’den fazla markayı 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturan EVTEKS Nisan, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirildi. Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil, dünyaya da daha güçlü hazırlandı.

Diğer Haberler