Tarih : 17.02.2021 - 17:26

İSTANBUL JEWELRY SHOW ERTELENDİ

2020 yılında gerçekleştirilemeyen mücevher sektörünün bölgedeki en önemli organizasyonu olan İstanbul Jewelry Show fuarı pandemi şartlarında belirgin düzelme olmaması nedeni ile 25-28 Mart 2021 den 27-30 Mayıs 2021 tarihine ertelendi. Erteleme duyurusu fuarın web sayfasında aşağıdaki şekilde yapıldı; 

 

Değerli katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımız,

 

Detaylı bir değerlendirmenin ardından, 25-28 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan Istanbul Jewelry Show Mart Fuarı için yeni bir tarih belirlemeye karar verdik. Fuarımız 27-30 Mayıs 2021’de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

Informa etkinlik sağlığı ve güvenliği standartlarını içeren ve sektörde bilinen AllSecure Standlarını kullanarak etkinliklerini başarılı ve güvenli bir şekilde yürütmeye devam ederken, uluslararası seyahat konusundaki belirsizliklerin devam etmesi nedeniyle Istanbul Jewelry Show Mart fuarının, 27-30 Mayıs 2021 tarihlerinde düzenlenmesinin daha başarılı bir fuar gerçekleştirebilmek adına en doğru karar olduğuna inanıyoruz.

 

Her zamanki gibi önceliğimiz, fuarımız için belirlediğimiz ve sizlerin de bizlerden haklı olarak beklediği gibi, sektörün bir araya gelerek maksimum faydayı sağlayabileceği, başarılı, verimli ve yüksek stantdartlara sahip bir fuar gerçekleştirebilmektir.

 

Sorularınız ile ilgili visit-ijs@informa.com adresinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sizleri 27-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

 

Diğer Haberler