Tarih : 13.09.2023 - 02:05

Arıkan Group Hong Kong Watch and Clock Fair'da Dünya Devleri İle Buluştu

Türkiye'nin önde gelen saat üreticisi firmalarından Arıkan Group, 2023 Hong Kong Watch and Clock Fair'da saat tutkunlarının ilgi odağı oldu. Saat ve kronometre profesyonellerini bir araya getirerek sektördeki son yeniliklerin ve tasarım trendlerinin sergilendiği Hong Kong Watch and Clock Fair'da dünya devleriyle buluşan Arıkan Group, üstün kaliteli saat markaları ve etkileyici stant dizaynı ile dikkat çekti.

 

İlk olarak 1982 yılında düzenlenen ve dünyanın en büyük saat fuarlarından biri olan Hong Kong Watch and Clock Fair 2023, 5 Eylül'de başladı. 9 Eylül'e kadar devam edecek olan fuara Quantum, Lee Cooper, Beverly Hills Polo Club ve Slazenger markalarıyla katılan Türkiye'nin lider saat üreticilerinden Arıkan Group, şıklığı fonksiyonellikle buluşturan son teknoloji ürünleri ve tasarımı ile dikkat çeken standı katılımcılardan tam not aldı.

 

Bu yıl saat sektöründe faaliyet gösteren 830 katılımcının yer aldığı fuar, 21 bin ziyaretçiyi ağırladı. Saat ve tasarım sektörünün küresel bir ölçütü haline gelen fuarda, sürdürülebilir yeniliklerden son teknoloji saatlere, geleneksel şıklıktan modern tasarımlara kadar trendlere yön veren tüm ürün grupları sergilendi. Fuar, katılımcı markalara dünyanın dört bir yanından gelen profesyonelleri bir araya getirerek son tasarımlarını ve saat teknolojilerini tanıtma fırsatı sundu.

 

Son Teknolojiyle Üretilen Koleksiyonlar İlgi Odağı Oldu

 

Bugün, saat sektöründe en geniş marka portföyüne sahip firmalardan biri olarak dünya çapında kabul görmüş olan, son teknolojiyle üretilmiş kaliteli ve üstün tasarımlara bünyesinde yer veren Arıkan Group, ilklerin öncüsü olarak rakiplerinden sıyrılıyor. Arıkan Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan, ''Hızla gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak değişen trendler artık tüm sektörleri etkiliyor. Yeni bir ürün piyasa sürülürken son teknolojiyi barındırması ve etkileyici bir tasarımı olmasına özen gösteriyoruz. Arıkan Group olarak, saatçilikte uzun yıllara dayanan birikimimiz ile birlikte hem Türkiye’de hem de globalde üstün kaliteli ve rekabetçi fiyatla piyasaya sunduğumuz koleksiyonlar ile liderliğimizi pekiştirmek niyetindeyiz. Yeni saat koleksiyonlarımızı Hong Kong Watch and Clock Fair'de görücüye çıkardık. Bu fuara 5. kez katılıyoruz. Sektörümüzün dünya liderleri ile aynı platformda yan yana olmak ve ülkemizi bir üretici olarak temsil etmek gurur verici.'' diyerek sözlerini noktaladı.

Arıkan Group Hong Kong Watch and Clock Fair'da Dünya Devleri İle Buluştu Arıkan Group Hong Kong Watch and Clock Fair'da Dünya Devleri İle Buluştu Arıkan Group Hong Kong Watch and Clock Fair'da Dünya Devleri İle Buluştu

Diğer Haberler