Tarih : 13.11.2022 - 21:26

İnci GS Yuasa Yeni Ürün Grubunu AAPAX Fuarı'nda Sergiledi

İnci GS Yuasa, 1-3 Kasım 2022 tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen AAPAX Fuarı’na katılarak, öncelik verdiği ABD pazarında yeni BCI GR 31 ürün grubunu tanıttı.

 

Otomotiv tedarik sanayinin köklü firması İnci Holding ile dünya akü devi Japon GS Yuasa’nın iştiraki olan İnci GS Yuasa, 6 kıtada 80’in üzerinde ülkeye yaptığı ihracat ile sektörünün güçlü global oyuncuları arasında yer almaya devam ediyor. Otomotiv ve endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren son teknoloji ürünlerini yeni pazarlarla buluşturmayı hedefleyen İnci GS Yuasa, 1-3 Kasım 2022 tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen AAPAX Fuarı’na katılarak, ABD pazarına BCI GR 31 ürün grubunu tanıtımını gerçekleştirdi.

 

BCI GR 31 ÜRÜN GRUBU ABD'YE ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLDİ

 

ABD’de otomotiv ve yan sanayi sektörü için önemli bir potansiyel barındıran, bölgeye özgü kamyon ve kamyonet tarzı araçlar için tasarlanan yeni BCI GR 31 ürün grubunu lanse eden İnci GS Yuasa'nın standı, üç gün boyunca fuarda büyük ilgi gördü.

 

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İnci GS Yuasa İcra Direktörü Kadir Kaymakçı, şirketin toplam satış gelirinin yüzde 60’tan fazlasını ihracat yolu ile elde ettiklerini dile getirirken, “Sektörümüzde ihracat liderlerinden biri olmaya devam etmeyi hedefliyoruz. ABD bu anlamda bizim için, hem hedef pazarlarımızı geliştirmekte hem de ürünlerimizi daha fazla müşteriye ulaştırmakta önemli bir durak. Faaliyet gösterdiğimiz pazarlarımızda istikrarlı ilerlememizi sürdürürken, ihracatımızı artırabileceğimiz yeni pazarlar bizi çok heyecanlandırmakta. Kaliteli son teknolojili ve müşteri beklentilerine en iyi şekilde yanıt veren ürün portföyümüzü çeşitlendirerek, farklı pazarlarda boy göstermeye devam edeceğiz. ABD AAPAX Fuarı’nda tanıttığımız BCI GR 31 ürün grubumuz ile de yeni fırsatlar yakalayacağımıza inanmaktayız.” dedi.

 

FORMUL A TAURUS GR31 SORUNSUZ SÜRÜŞ SAĞLIYOR

 

Araç üreticilerinin öncelikli tercihlerinden birisi olan Formul A Taurus, geleneksel araçların enerji gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirildi. İnci Akü, Formul A Taurus GR31 seçeneği ile müşterilerine şimdi yeni bir deneyim sunuyor. Yeni ürün, gelişmiş teknolojisi ve bakım gerektirmeyen tamamen kapalı kapak sistemi ile yüksek marş gücü ve sorunsuz sürüş sağlamasının yanı sıra, geniş araç yelpazesiyle uyumlu ve güvenli alev tutucularıyla öne çıkmakta. Ayrıca yeni ürün ailesi; şarj seviyesi göstergesi, Ca-Ca gümüş kalay alaşımlı plakaları, özel labirent tapalar, özel kurşun terminal koruyucu kapaklar ve kısa devre önleyici polietilen zarf ayırıcılar gibi özellikleri ve 720, 770, 800, 850 amperlik seçenekleriyle kullacılara dayanıklı bir sürüş vadetmekte.Kaynak:STendüstri

İnci GS Yuasa Yeni Ürün Grubunu AAPAX Fuarı'nda Sergiledi

Diğer Haberler