Tarih : 08.04.2022 - 03:34

Çimstone, Marble İzmir Fuarı’nda Sektör Profesyonellerini Ağırladı

Dünyanın önde gelen doğal taş fuarlarından biri olan “Marble İzmir” 27. kez kapılarını açtı. Sektörün önemli bir buluşması olan Marble İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na 1997 yılından beri katılan Çimstone, fuarda yurtiçi pazardaki lider marka konumunu güçlendirirken, başta Amerika olmak üzere dış pazarlarda da satış ağını genişletmeyi hedefliyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışından ziyaretçilerin katıldığı Marble İzmir 2022, çoğalan katılımcı sayısı ile de dünya taş sektöründeki önemli büyümeyi de işaret ediyor.

 

Çimstone ürünleri pek çok uluslararası projede tercih ediliyor

 

Türkiye’ye kompoze taş teknolojisini getirerek doğal taşlara alternatif bir pazar yaratan, kullanıldığı sayısız uluslararası projede dünyada adını duyuran Çimstone, Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği yenilikçi ürünlerini Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

 

Çimstone Jumbo levha sergisi ile Marble İzmir Fuarı’nda büyük ilgi topladı

 

Tüm dünyada kullanımı hızla artan kuvars esaslı kompoze taşı Türkiye’de tüketiciyle buluşturan Çimstone, dayanıklı yüzey kaplama malzemesi denince akla ilk gelen markadır. Üretim teknolojisi ile kuvarsın sağlamlığını bir araya getirerek kompoze taşın fiziksel ve teknik üstünlüklerini yüzeylere taşıyan Çimstone, her türlü yüzeyde şık olduğu kadar sağlam ve uzun ömürlü yaşam alanları sunar. Çimstone özel tasarım standı, ürünleri ve özellikle stantta yer alan Jumbo levha sergisiyle Marble İzmir Fuarı’nda büyük ilgi topladı.

 

Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası: Çimstone

 

Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonuçlarına göre “Mutfak ve Banyo Tezgahı” kategorisinde “En İtibarlı Tezgah Markası” seçilen Çimstone, jenerik marka konumunu tüketicisinde uyandırdığı itibarla pekiştirdi.

 

Çimstone, en son Breton teknolojisine sahip üretim hattı, Türkiye’deki çözüm ortakları ve dört büyük kıtaya yayılmış dağıtım ağı ile kuvars dünyasında söz sahibi olmaya devam ediyor

 

Bugün Türkiye kuvars sektörünün gelişimi, pazarın boyutları, üretim yapan marka sayısı Çimstone için bir iftihar tablosu. Öncü olmanın gereği olarak Çimstone, her koşulda yatırımlarını ve faaliyetlerini sürdürerek ülkemize ve sektöre inancını ortaya koymaktadır.Kaynak:Rayhaber

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye