Tarih : 13.09.2022 - 16:27

Bien, Trendlere Yön Veren Koleksiyonlarını İtalya’da Sergileyecek

Bien, en son teknoloji ve eşsiz tasarım çizgisiyle geliştirdiği ürünlerini dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de sergileyecek. 26-30 Eylül tarihleri arasında İtalya’da gerçekleştirilecek ve dünyanın birçok ülkesinden sektör profesyonelinin katılacağı fuarda Bien; farklı ebat, renk ve desen seçeneğinden oluşan ürünleriyle gövde gösterisi yapacak.

 

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önemli oyuncularından Bien, en son teknoloji ve eşsiz tasarım çizgisiyle geliştirdiği ürünlerini dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de sergileyecek. 26-30 Eylül tarihleri arasında İtalya’da gerçekleştirilecek ve dünyanın birçok ülkesinden sektör profesyonelinin katılacağı fuarda Bien; farklı ebat, renk ve desen seçeneğinden oluşan ürünleriyle gövde gösterisi yapacak. 

 

Tasarımdaki öncü kimliği ve çevreci yaklaşımıyla adından söz ettiren Bien, 26-30 Eylül tarihleri arasında İtalya Bologna’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de global sektör profesyonellerini ağırlayacak. İç mekan ve dış mekan olmak üzere geliştirdiği geniş ürün yelpazesini uluslararası arenada görücüye çıkaracak Bien, ürün teknolojilerini ve gelecek trendlerini de katılımcılarla paylaşacak.

 

Seramik sektörünün global oyuncuları arasında yer alan Bien, fuar için gün sayıyor.

 

Dünya seramik sektörünün en önemli fuarlarından olan, dünyanın dört bir yanından mimarların, yapı firmalarının ve satın alımcıların oldukça geniş bir katılım göstereceği Cersaie Fuarı’nda Bien, tasarım ve desen gücünü ziyaretçilerin beğenisine sunacak.  En yeni trendlerle geliştirdiği duvar karosu koleksiyonları ve porselen karo koleksiyonlarıyla sektörün global oyuncuları arasında yer alan Bien; ürünlerini ön plana çıkaran teknoloji, desen, çeşitlilik ve sağlamlık gibi tüm detayları sektör profesyonellerine tanıtacak.

 

Son teknoloji üretim tesisleri, eşsiz tasarım çizgisi ve küresel pazardaki bilinirliği ile Bien,  trendlere yön vermeye devam edecek.Kaynak:Teknotalk

Diğer Haberler