Tarih : 08.08.2023 - 18:39

FANUC, CNC Odaklı Tüm Ürün Gruplarıyla EMO Hannover 2023’e Katılacak

Dünyanın lider fabrika otomasyonu üreticilerinden FANUC, 18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirilecek EMO Hannover 2023 fuarına katılmaya hazırlanıyor. “Yenilikçi Üretim” başlığı altında ziyaretçilerini ağırlayacak fuarda yeni ürün ve güncel projelerini tanıtacak olan FANUC, yeni iş birlikleriyle sürdürülebilir şekilde büyümesini sürdürecek. 

 

İmalat sürecine entegre ettiği çok yönlü teknolojilerle fabrika otomasyonuna yönelik çözümler üreten Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi FANUC’un yeni fuar durağı 18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında sanayi ve üretim teknolojileri arasındaki en önemli bağlantılardan biri olmaya devam eden EMO Hannover 2023 olacak. “Yenilikçi Üretim” başlığı altında ziyaretçilerine teknoloji, strateji ve organizasyondaki en son trendleri sunacak fuara fabrika üretim sürecine değer katan CNC odaklı geniş ürün gamıyla katılım gösterecek olan FANUC, mevcut pazar hakimiyetini daha da ileri taşıyacak yeni iş birlikleri de geliştirmeyi amaçlıyor.

 

EMO Hannover’in kalabalık misafiri FANUC

 

EMO Hannover’in önde gelen üretim teknolojilerini bir araya getiren en büyük fuarlardan biri olduğunu ifade eden FANUC Türkiye Genel Müdürü Teoman Alper Yiğit, “Üretim ve buna bağlı teknolojilerin her anlamda büyük gelişme kaydettiği günümüzde her yeni gelişmeye kolayca ulaşabilsek de fuarların varlığı önemini koruyor. EMO Hannover de ’İş Dünyasının Geleceği’, ‘Bağlanabilirliğin Geleceği’ ve ‘Üretimde Sürdürülebilirliğin Geleceği’ odak temaları etrafında üretim ekosistemini bir araya getirmesi bakımından büyük değere sahip. FANUC global de bunun öneminin farkında olacak bir şekilde fuarda geniş bir ürün gamıyla yer alacak. Bunlar arasında makine tasarımı ve programlamasında yeni olanaklar sağlayan son jenerasyon CNC serisi, FANUC Enerji Tasarrufu ve Karbon Nötrlüğü, IoT ve yeni IoT veri sağlayıcısı kullanan çözümler, Dijital İkiz, CRX modelleri (CRX-5iA, CRX-10iA, CRX-10iA/L, CRX-20iA/L, CRX-25İa) ile birlikte birçok farklı robot modeli kullanılarak farklı sektörlere özel hazırlanan robotlu projeler sergileniyor olacak. Tüm bunların yanında standımızda ROBODRILL, ROBOCUT, ROBOSHOT dahil olmak üzere ROBOMACHINE grubumuzdaki yüksek performanslı makinelerde bulunuyor” dedi.

FANUC, fuarda Salon 9 - Stant A50 numaralı alanda ziyaretçilerini ağırlayacak.

FANUC, CNC Odaklı Tüm Ürün Gruplarıyla EMO Hannover 2023’e Katılacak FANUC, CNC Odaklı Tüm Ürün Gruplarıyla EMO Hannover 2023’e Katılacak FANUC, CNC Odaklı Tüm Ürün Gruplarıyla EMO Hannover 2023’e Katılacak FANUC, CNC Odaklı Tüm Ürün Gruplarıyla EMO Hannover 2023’e Katılacak FANUC, CNC Odaklı Tüm Ürün Gruplarıyla EMO Hannover 2023’e Katılacak

Diğer Haberler