Tarih : 14.05.2022 - 00:13

Elektroteks Dünya Fuarlarına Hazırlanıyor

Yatak üretim hattı, kapitone, paketleme makineleri, yatak tutkal hattı, bordür makineleri ile ihtiyaçlara yönelik özel makine üretimleri yapan ve beş kıtada 130’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Elektroteks, 10 Mayıs-28 Haziran tarihleri arasında Hindistan’dan Meksika’ya kadar beş ülkede katılacağı uluslararası fuarlarda ürünlerini sergileyecek.      

 

Kayapa ve Görükle sanayi bölgele­rinde bulunan fabrikalarında üretim gerçekleştiren Elektroteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler, “Firma olarak kendi alanımızda dünya mar­kası olduk ama dünyayı da iyi takip etmek gerekiyor. Bu anlamda biz de yurtdışı fuar katı­lımlarına önem veriyoruz ve bir buçuk ayda beş uluslar­arası fuara iştirak edeceğiz” dedi.

 

Kolombiya’dan Hindistan’a kadar beş fuar

 

10-13 Mayıs’ta Kolombiya’daki Interzum Bogota, 24-26 Mayıs’ta Meksika’daki Utech Las Amerıcas, 2-5 Haziran’da Hindistan’daki Mattress Tech Expo Banglor, 7-9 Haziran’da Birleşik Arap Emirlikleri’deki Sleep Expo Middle East Dubai ve 28-30 Haziran’da ABD’deki Foam Expo North America fuarlarına iştirak edeceklerini belirten Elektroteks Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler, “Sektörümüzde dünyanın en önemli üreticilerinden birisi olmamız nede­niyle bu fuarlara katılmama gibi bir durumumuz olmu­yor. Ayrıca tüm fuarlarda yeni firmalarla tanışmamızın yanı sıra mevcut müşterilerimiz ile de bir araya gelme fır­satımız oluyor” şeklinde konuştu.Kaynak:Ekohaber

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye