Tarih : 23.11.2021 - 03:29

Flokser Kimya GAPSHOES’a Katılıyor

Türkiye’nin önde gelen poliüretan sistem evi Flokser Kimyanın fuar yolculuğu Türkiye ve Orta Doğu’nun ayakkabı alanındaki en büyük fuarlarından biri olan GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı ile sürecek.

 

Türkiye’nin bakanlık onaylı ilk özel poliüretan Ar-Ge merkezine sahip Flokser Kimya, 6-9 Aralık 2021 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor. Gaziantepli firmaların yanı sıra Adana, Kayseri, İstanbul, Kahramanmaraş, Şanlıurfa gibi birçok ilden katılımcının yer alacağı fuarda mevcut ürünlerini tanıtacak olan Flokser Kimya, sektörden katılımcılarla tanışma, yeni müşteriler edinme, pazar analizi ve network oluşturma fırsatı da yakalayacak.

 

Kısa süre önce Putech Eurasia Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı’nda Eva muadili terlik ve sporluk taban ürünlerinin lansmanını gerçekleştiren Flokser Kimya, GASPHOES Fuarı’nda da yeni ürününü ayakkabı sektörünün önde gelen firmalarıyla buluşturacak.

 

AR-GE ODAKLI YENİ ÜRÜN

 

GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’na bu yıl yeniden katılacakları için heyecanlı olduklarını söyleyen Flokser Kimya Genel Müdürü Ekin Tükek, kasım ayından bu yana yoğun bir fuar süreci geçirdiklerini ifade etti. Kasım ayında katıldıkları üç fuarda mevcut yeni ürünlerinin büyük ilgi gördüğünü belirten Tükek, “Kısa süre önce Putech Eurasia Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı’nda lansmanını gerçekleştirdiğimiz Eva muadili terlik ve sporluk taban ürünlerinin tanıtımını bu kez Gaziantep’te yapacağız. İlgili ürünlerimizi diğer terlik ve sporluk tabanlardan ayıran özellikleri; standart poliüretan sistemlerine göre yüzde 25 gramaj avantajı sağlaması, EVA ürünlerde olduğu gibi tabanda çift materyal gerektirmemesi ve operasyonel olarak avantaj sağlaması” dedi.Kaynak:Sanayigazetesi

Diğer Haberler