Tarih : 07.07.2022 - 13:31

Mobilya Sektörü Kayseri'de Buluşuyor

Nobel Expo tarafından Kayseri OSB Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Anadolu Mobilya Fuarı 5 – 9 Ekim 2022'de Kayseri de gerçekleştirilecek.

 

Kayseri'de, mobilyanın merkezinde, 5 gün boyunca business lounge'da gerçekleşecek ikili iş görüşmelerinde imzalanacak anlaşmalar, Türk Mobilya Sektörünün ihracat hedefine en büyük katkıyı sağlayacak.

 

Yeni nesil fuarcılığın öncü kuruluşu Nobel Expo tarafından mobilyanın merkezi Kayseri’de düzenlenen Nobel ANAMOB -Anadolu Mobilya Fuarı ile Türkiye’nin en büyük mobilya şehirlerinden yüzlerce üretici, dünyanın dört bir yanından profesyonel satın almacılar ile buluşuyor.

 

Mobilya sektörünün liderleri, 5-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Kayseri OSB Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Nobel ANAMOB - Anadolu Mobilya Fuarı'nda yepyeni tasarımlar ve özgün konseptlerle bir araya geliyor. Katılımcı ve ziyaretçi açısından Türkiye'nin Anadolu'daki rakipsiz mobilya fuarı Nobel ANAMOB, sektör liderlerinin hedef pazarlarına ulaşmak ve profesyonel alıcılarla iletişime geçmek için tercih ettiği ideal bir ticaret platformu sunuyor ve bu sayede mobilya sektörüne değer katıyor. Dünyanın dört bir yanından alıcıları yüzlerce markayla buluşturacak olan Nobel ANAMOB -Anadolu Mobilya Fuarı’na ilgi oldukça yoğun.Kaynak:Adanahabermerkezi

Diğer Haberler