Tarih : 13.11.2022 - 21:07

Osmaniye Belediyesi 6.Kitap Fuarı 25 Kasım'da Kapılarını Açacak

Osmaniye Belediyesi, altıncısını düzenlediği kitap fuarını Osmaniyelilerle buluşturuyor.

 

Kitap Fuarı 25 Kasım – 4 Aralık 2022 tarihlerinde kitapseverlere hizmet verecek.

 

Masal Park yanı fuar alanında kurulacak 3.400 metre karelik çadırda kitap fuarı 10 gün süre ile 09.00-20.00 saatleri arasında açık olacak.

 

Fuar süresince yüzlerce yazar ve binlerce kitap fuarda okuyucu ile buluşurken söyleşi programları ve çocuk etkinlikleri düzenlenecek.

 

Okuyuculara ve çocuklara özel programlarında olacağı Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı kapsamında sevenleriyle bir araya gelecek yazarların söyleşi etkinlikleri fuar alanına kurulacak söyleşi salonunda ücretsiz olarak yapılacak.

 

FUARIN ONUR KONUĞU İLBER ORTAYLI OLACAK

 

Osmaniye Belediyesi 6.Kitap Fuarı’nın onur konuğu ülkemizin ve dünyanın yaşayan en iyi tarihçilerden biri olan Prof.Dr. İlber Ortaylı olacak. İlber Ortaylı 25 Kasım Cuma günü Osmaniye’de kitap fuarına katılacak. Fuarın açılış töreni ve diğer yazarlarla ilgili bilgiler ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacak. Osmaniye Belediyesi 6. Kitap Fuarı ile ilgili tüm bilgileri ve gelişmeleri @osmaniyekitapfuari isimli sosyal medya adreslerinden ve www.osmaniyefuar.com adresinden takip edebilirsiniz.Kaynak:Medyagazete

Diğer Haberler