Tarih : 09.09.2017 - 10:31

25. Foodproduct'ta 3 Dev Etkinlik

17-20 Ocak 2018 tarihleri arasında 29. HotelEquipment Fuarı ile eş zamanlı kapılarını açacak olan 25. FoodProduct; doğru hedef kitleye etkili tanıtım sağlayacak 3 etkinliği katılımcılarla buluşturuyor.

 

Sanayi Sempozyumu

 

Katılımcı firmalar; ürünlerini 25. FoodProduct ile eş zamanlı gerçekleşecek Gastronomica Sanayi Sempozyumu’nda sektörün profesyonellerine tanıtma imkanı buluyor.

 

Gastronomi sektöründeki mutfak ekipmanları üreten firmalar; ev dışı tüketime dair ekipman ve ürünlerini, TAFED – Türkiye Aşçılar Federasyonu aracılığıla getirilecek 100 etkin şefle buluşturacak. Firmalar, ürünlerinin doğru kullanımı ve doğru bilinen yanlışlarını doğrudan profesyonel kullanıcılarına anlatma fırsatı yakalayacak.

 

Ustaya Danış

 

Fuarda Sanayi Sempozyumu’nun yanı sıra Ustaya Danış Masası etkinliği hayata geçirilecek. Etkinlik sayesinde katılımcılar; kurulacak özel masalarda, TAFED tarafından getirilecek 10 Exclusive Chef’e, yeni ürünlerini bire bir tanıtma imkanı bulacak.

 

Gastronomica Özel Sayısı

 

 

Fuar özel sayısıyla çıkarılacak Gastronomica Dergisi; gıda ve konaklama sektörüne dair son gelişmeleri, özel konu başlıklarını, akademik yazıları, sektörel röportajları, market listeleri, anketleri ve daha fazlası ile 10.000 sektör profesyoneline ücretsiz dağıtılacak.

Diğer Haberler