Tarih : 22.01.2017 - 09:15

Anfaş, Otel Ekipmanları Fuarı Coşkulu Geçti

Bu sene 18-21 Ocak tarihleri arasında 28'incisi düzenlenen ANFAŞ Hotel Equipment Fuarı, turizm ve konaklama sektörü başta olmak üzere restaurant ve gıda gibi yan sektörlerden de pek çok profesyoneli bir araya getirdi.

 

Teknoloji ve inovasyonun hakim olduğu şu günlerde, çağın getirdiği yenilikleri yerinde sergileyerek bilgi paylaşımında bulunan ulusal ve uluslararası pek çok katılımcının ve yenilikleri takip ederek yerinde sıcak iş bağlantıları yapmak isteyen profesyonellerin bir araya geldiği Hotel Equipment Fuarı, alanındaki diğer fuarlara rakip olup sektör duayenleri tarafından yakından takip ediliyor. Başta TÜROFED olmak üzere, turizm ve konaklama sektörünün ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtılması konusunda pek çok dernek ve birlikten destek alan Hotel Equipment Fuarı, sektör profesyonellerini ortak paydada buluşturdu.

 

Fuar, TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu), TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği), AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler İşletmeciler Birliği), BAİB (Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği) ve BAKA (Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı) tarafından desteklendi. ANFAŞ tarafından organize edilmekte olan fuarı, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek sektör profesyonellerinin yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, İspanya, İsrail, İran, Hindistan, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan'ın da aralarında olduğu 60 ülkeden yüzlerce sektör profesyonel ziyaret etti.

 

 

Diğer Haberler