Tarih : 13.11.2018 - 09:40

Ayakkabı Sektörü AYSAF için Gün Sayıyor

Türk ayakkabı yan sanayi sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, 28 Kasım'da, CNR Expo Yeşilköy'de kapılarını açıyor. 

 

Ayakkabı yan sanayi sektörünün dünyadaki en büyük iki fuarından biri olan AYSAF, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV) ve Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile düzenlenecek.
 
 
Bu yıl 60.sı düzenlenecek olan Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF'da tabandan ökçeye, aksesuardan tekstil ve kimyevi maddelere, deri ve suni deriye kadar sektöre yönelik tüm yeni ve yenilikçi ürünler sergilenecek.
 
 
28 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek fuara ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren yüzlerce firma çok sayıda markayla katılacak.
 
 
60 bin metrekare alanda organize edilen fuar, Türkiye'nin en önemli ayakkabı yan sanayi firmalarını, aralarında uluslararası alıcı, toptancı, distribütörlerinde olduğu 20 bin profesyonel ziyaretçi ile buluşturacak.

 

Diğer Haberler