Tarih : 04.11.2016 - 09:38

UBM'den Stand Mimarlık Firmalarına Mesaj

Avrasya ve Türkiye pazarlarının uluslararası fuarlarını düzenleyen tecrübeli etkinlik organizatörü UBM EMEA (İstanbul), Türkiye’nin dört bir tarafındaki “Stand Mimarlık Firmaları”na bir mesaj gönderdi.

 

2016 yılı sonuna kadar UBM tarafında gerçekleştirilecek çalışmaların bildirildiği mesajda, stand firmalarına, 2017 yılında “UBM Stand Mimarlık Firmaları Kayıt Sistemi”ndeki bilgilerini güncellemeleri yönünde de hatırlatmada bulunuldu.

 

UBM tarafından 2016 yılı sonu ile birlikte gerçekleştirilecek çalışmalar şöyle sıralandı:

 

“857 katılımcı firmanın fuar öncesi ve sırası stand proje denetimi.

 

42 yaralanmaya kısa sürede müdahale edilmesi ve kısa sürede iş başı yapılabilen güvenli çalışma ortamı sağlanması.

 

Modüler ve Sistem standlar sayesinde 48 saatte kurulum ve 6 saatte fuar alanı tahliyesi.

 

Tekrar tekrar kullanılabilen stand malzemesi tercih edilerek ve geride kalan moloz ve çöpler mümkün olduğunca geri dönüşüme sokularak yaşadığımız çevreyi korumaya özen gösterilmesi.

 

Çevreye saygılı enerji tasarrufu sağlayan elektrikli ürünler kullanılarak enerji kaynaklarının ömrü uzatılması.”

 

Kasım 2016 tarihi ile beraber 200 firma’nın “UBM Stand Mimarlık Firmaları Kayıt Sistemi”ne kayıt olduğu belirtilirken, söz konusu çalışmalara ek olarak, 2017 yılında kayıt olan firmaların kayıt bilgilerini güncellemeleri yönünde hatırlatma yapılacağı da dile getirildi.

 

“Bu ve benzeri uygulamaları yaymak ve örnek oluşturmak için tanıdığınız diğer “Stand Mimarlık Firmaları”nı Kayıt Sistemimize davet etmek için sizlerden desteklerinizi rica ediyoruz” ifadelerinin yer aldığı mesajda, yönlendirmelerin http://fa.ubmistanbul.com/ adresine yapılabileceği bildirildi.

 

UBM Yönetimi mesajında, destekleri için; SSTD Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği, İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul Kongre Merkezi, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Antalya Fuar Merkezi, Fuar İzmir ve DDI Group’a teşekkür etti.

 

UBM Yönetimi ayrıca, UBM İş Sağlığı ve Güvenliği Stratejisi’ni tanıtmak amacı ile iş birliği gösteren; ACE of MİCE 2016, Tetra İletişim ve Red Bilişim’e ve ayrıca fuaraktuel.com'a da etkinlik, yayın ve destekleri için teşekkürlerini sundu.

 

Ocak ayı itibariyle arka arkaya gerçekleşecek UBM Türkiye 2017 fuarları:

 

-          CBME Türkiye 11-14 Ocak 2017 - Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı, CNR Fuar Merkezi.

 

-          Alleather IDF 01-03 Şubat 2017 – İstanbul Deri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi.

 

-          CPhI Istanbul 08-10 Mart 2017 – İlaç ve İlaç Bileşenleri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi.

 

-          Expomaritt Exposhipping Istanbul 21-24 Mart 2017 – Gemi İnşa ve Yan Sanayi Fuarı, Pendik Green Park Convention Center.

 

-          IstanbulLight 29 Mart – 1 Nisan 2017 – Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi, İstanbul Fuar Merkezi.

 

-          Intertraffic Istanbul 24-26 Mayıs 2017 – Avrasya ve Körfez Bölgesi Lider Trafik Teknoloji Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi.

 

-          ISSA Interclean Istanbul 18-20 Ekim 2017 – Avrasya Temizlik Endüstrisinin Uluslararası Ticaret Fuarı, Istanbul Kongre Merkezi.

 

-          Growtech Eurasia 29 Kasım – 2 Aralık 2017 - Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, Antalya Fuar Merkezi.

 

 

Diğer Haberler