Tarih : 07.05.2019 - 17:05

Bebek ve Çocuk Modasının Öncü Fuarı Açıldı

İstanbul Kids Fashion bebek ve çocuk modasına dair yüzlerce değerli markayı ulusal ve uluslararası alıcılarla buluşturmak üzere 26 - 29 Haziran 2019 tarihleri arasında bir kez daha aynı çatı altında buluşturuyor. Bebek giyim, çocuk giyim, bebek ve çocuk ev tekstili – mobilya, ayakkabı, çorap, çamaşır ve aksesuarlarının sergilendiği CBME Türkiye - İstanbul Kids Fashion Fuarı, katılımcı firmaların hem markalarını öne çıkartmak hem de iş hacmini büyütmek için en ideal platformlardan birisi.

 

İstanbul Kids Fashion, bebek ve çocuk modasında yeni iş olanakları yakalamak ve var olan iş birliklerini uluslararası kapsamda gelişmesini sağlamak için UBM ICC tarafından düzenlenen uluslararası bir fuar organizasyonudur.

 

Her yıl katılımcı firmaları 0-16 yaş grubu bebek, çocuk hazır giyim ve aksesuarlarında sonbahar kış sezonu ürünlerini ve abiye tasarımlarını sergilediği fuarda, ulusal ve uluslararası ziyaretçileriyle buluşmak, yeni pazarlara ulaşmak ve iş birlikleri yapmak için aynı çatı altında toplanıyor. 

 

Fuar yılda iki kez; Ocak ayında Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı (CBME Türkiye) kapsamında ve yaz döneminde ‘İstanbul Kids Fashion’ adı altında düzenleniyor.

Diğer Haberler