Tarih : 14.07.2017 - 15:35

Ürdün Yapı Fuarı'nda %50 Devlet Desteği

JORDAN BUILD 2017 Uluslararası Bina, İnşaat ve Mühendislik Fuarı 31 Temmuz - 3 Ağustos 2017 tarihleri arasında Ürdün’ün Amman şehrinde 11. kez organize edilecek. Ürdün Müteahhitler derneği ve Ürdün Bayındırlık ve İskan Bakanlığı işbirliği ile  gerçekleşen fuar aynı zamanda JONERGY, JOHVAC, JOSTONE, JODOOR&WINDOW, SURFACE & MATERIALS, JOKB, PLANT & MACHINERY alt fuar başlıkları ile eşzamanlı geçen fuarların bütünüdür. Fuara Türkiye'den katılan firmalara %50 devlet desteği veriliyor.

 

Genel olarak Ürdün ve Arap piyasasında ve özellikle gelecek vaat eden Irak pazarında, hem bu hayati ve büyüyen sektörde yatırımların büyüklüğünün artırılması, hem sayısız girişim ile Irak ve Arap işadamları ve işbirliği ve ticaretin geliştirilmesi ve Ürdün şirketlerinin varlığının desteklenmesi hedefleniyor. 

 

Bir önceki JordanBuild EXPO'ların büyük başarısına, dayanarak 2017 Ürdün Yapı katılımcılarının dahada artması bekleniyor. İçinde Yapı ve İnşaat Malzemecileri ve Üreticileri, Müteahhitler, İnşaatçılar,  Mühendisler, Mimarlar ve Tasarımcılar,  Danışmanlar, Planlamacılar, Tüccarlar, İthalatçılar, Üreticiler, Distribütörler, Tedarikçiler,  Yatırımcılar Bankacılık ve Finansal Kuruluşlar, Kamu Kurumları, Çevre Kuruluşları, Sanayi Dernekleri, Tedarik ve Lojistik Yöneticilerinin Arap Ülkeleri ve Özellikle Irak İçin ticari bir ortam sağlıyor. 

 

Fuara katılan ülkeler şöyle; Bahreyn, Belçika, Mısır, Fransa, Filistin, İran, İtalya, Kuveyt, Lübnan, Suudi Arabistan, Ürdün, BAE, Birleşik Krallık.

 

 

 

Diğer Haberler