Tarih : 21.11.2016 - 13:10

Otomobil Tutkunlarının Bursa Buluşması Sona Erdi

15 Kasım Salı günü kapılarını açan, kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliğinde, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin değerli destekleri alınarak hazırlanan Bursa Otoshow Fuarı, Bursa 9. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı, 20 Kasım Pazar günü Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde sona erdi.

 

Ersözlü; "Otomobil Tutkunlarının Beklediği Fuarı 72.384 Kişi Ziyaret etti”

 

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan ERSÖZLÜ “CITROEN, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, KIA, LEXUS, TOYOTA gibi Otomobil, Suv, 4x4 firmaları ISUZU, İVECO ve FORD gibi ticari araç markaları ile aksesuar firmaları olmak üzere toplam 48 firmanın katılımı ile 6 gün boyunca ziyarete açık kalan Bursa Otoshow Fuarı sona erdi.  Fiyatları 50 Bin TL ile 700 Bin TL arasında olan araçları otomobil tutkunlarının beğenisine sunan Fuar, Bursa ve çevre illerden gelen 73.384 kişi tarafından ziyaret edildi, ünlü mankenleri, şık standları, “O’nun Arabası” konseptli fotoğraf sergisi ile renkli bir atmosferde gerçekleşti. 

 

Cazip kampanyalarla otomobil severlerin karar verme süreçlerine önemli katkılarda bulunan Fuarımızda, CITROEN C1, C3, C4 CONFORT, C – ELYESEE,  C4 PİCASSO, C4 CACTUS, FIAT FULLBACK HARDROCK 4X4, YENİ PANDA JOY, FIAT 500, YENİ DUCATO, EGEA, DOBLO, FIORINO, FORD MUSTANG, EDGE, FOCUS ST-LINE, HONDA CR-V, HR-V, TYPER, CIVIC, HYUNDAI i10, i20, i30, TUCSON, ELENTRA, GENESIS, KIA RIO, SORENTO, SPORTAGE, CEED, CERATO, SOUL, LEXUS RX450H, NX200T, RCF CARBON, GS200T, TOYOTA YARIS, HILUX, CORALLA, C-HR gibi binek araç modelleri ve  ISUZU  D-MAX, N-WIDE, NLR, NPR, TORA, NOVOCITY, FORD  EURO 5 1846 A/T ÇEKİCİ, EURO 6 4142D DAMPER, IVECO YENI DAILY, YENİ EUROCARGO, ÇEKİCİ STRALIS, TRAKKER N1, N2, N3 gibi ticari araç modelleri sergilendi” dedi.   

 

Ayrıca; TOYOTA C-HR (Versiyon 1.2 TURBO 4x2 DYNAMIC MDS) modelinin Türkiye lansmanı Bursa OtoShow 2016 Fuarı’nda yapıldı.

 

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye