Tarih : 07.03.2017 - 17:50

SSTD'nin Euroshop Çıkarması

Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği (SSTD), dünyanın en büyük perakende ekipmanları ve teknolojileri fuarı olan ve 3 yılda bir tertip edilen EuroShop’a çıkarma yaptı. Ülkemizi temsil eden stand dekorasyon firmalarından Fuar Dizayn IFES çatısı altında fuara katılırken, diğer SSTD üyeleri bireysel katılımı tercih etti. 9 Mart’a kadar Almanya’nın Düsseldorf kentinde devam edecek olan fuarda, SSTD üyelerinden; Fuar Dizayn, Ek7 Mimarlık, Sedef Grup ve Detay Tasarım ile Sothis Mimarlık da fuar alanında özel standlarıyla yerlerini aldı.

 

Fuar Dizayn Yönetim Kurulu Başkanı ve SSTD Başkanı Kemalettin Solmaz, 20 yıldan beri düzenli olarak Euroshop'a geldiğini belirterek, fuar stand tasarım trendlerinin belirlendiği platform olarak bu fuarı çok önemsediklerini söyledi. Euroshop 2017'de SSTD’nin üyesi olduğu IFES çatısı altında bu fuara ilk kez standlı olarak katılmayı tercih ettiklerini belirten Solmaz, IFES zirvesinin 2016 yılında İstanbul’da kendi ev sahipliklerinde düzenlendiğini hatırlattı. Euroshop 2017 temasları için fuarı ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Saim Bozdemir'e konuşan Kemalettin Solmaz sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Türk stand tasarımcıları Avrupa’da her sektörden fuarlarda başarıyla faaliyet göstermekte ve rekabet edebilmektedir. SSTD üyeleri olarak Euroshop fuarında belirlenen yeni trendleri ve yenilikleri gitgide zenginleşen tasarım altyapımıza entegre etmek istiyoruz. Fuar standı pek çok kez katılımcı firmanın yeni ürünlerini ilk kez vizyona çıkardığı bir vitrin olmaktadır. Rekabete doğrudan etki eden fuar standı konusunda yenilikçi olmak vazgeçilmez bir unsurdur."

 

Bu sene 50 yıllık tarihinin en büyüğü olarak nitelendirilen EuroShop 2017, 61 ülkeden 2,350 katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Toplam 127 bin metrekare alanda düzenlenen fuar, 110 bini aşkın ziyaretçi bekliyor.

SSTD'nin Euroshop Çıkarması SSTD'nin Euroshop Çıkarması SSTD'nin Euroshop Çıkarması SSTD'nin Euroshop Çıkarması SSTD'nin Euroshop Çıkarması SSTD'nin Euroshop Çıkarması SSTD'nin Euroshop Çıkarması

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye