Tarih : 10.10.2019 - 12:30

Güvenlikteki Son Teknolojiler 23. ISAF Fuarı'nda

Bu yıl 23. kez gerçekleşecek olan ISAF, yine sektörün her kesimini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 

Uluslararası üreticisinden yerli üreticisine, distribütöründen bayisine, uygulayıcısından sistem entegratörüne, son kullanıcısından meraklısına, sektörün en üst seviyesinden en altına kadar tartışmasız herkesi buluşturan yurtiçindeki tek etkinlik olan ISAF, 2019 yılında çok daha geniş bir kesime hitap edecek.

 

2019 yılına geçmiş yıllardan daha zengin bir içerik ile hazırlanan ISAF’ta, Güvenlik, Bilgi Güvenliği, Akıllı Binalar, İş Sağlığı Güvenliği ve Yangın sektörlerindeki en önemli firmaların birbirinden ilgi çekici ürünleri sergilenecek.

 

300’e yakın stantta 800’ün üzerinde firmanın binlerce markası ve on binlerce farklı ürününün sergileneceği ISAF’ta her seviyede ilgili ve kullanıcı aradığı ürünü, hizmeti ve çözümü bulabilecek.

 

ISAF kapsamında yer alan sektörlerin birbirinden önemli ürünlerini incelemek, araştırmak, fiyat ve kalite karşılaştırması yapabilmek için aylarca çalışma yetersiz kalırken, ISAF ziyaretçilerimiz en fazla 4 günlerini ayırarak aradıkları tüm ürünleri karşılaştırma imkanı bulabilecek.

 

ISAF’ın 2019 yılındaki en önemli farkı, bu yıl fuarda sadece günümüzün değil, aynı zamanda geleceğin de ürünlerinin sergilenecek olmasıdır. Özellikle sektörde faaliyet gösteren profesyoneller ISAF’ı ziyaret ederek ilgilendikleri, kullandıkları, merak ettikleri ürünlerin gelecekte ne yönde gelişeceği ile ilgili inceleme yapabilecek ve buna göre planlamalarını yapabilecek.

 

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye