Tarih : 11.03.2020 - 18:34

İstanbul Jewelry Show 18-21 Haziran' a Tehir Edildi !

COVID-19 Salgını tedbirleri kapsamında Bilim Kurulunun aldığı kararlara paralel olarak 19-22 Mart arasında yapılacak İstanbul Jewelry Show fuarı 18-21 Haziran 2020 ye ertelendi. İstanbul Jewelry Show ekibi tarafından aşağıdaki açıklama katılımcılara gönderildi;

 

ÖNEMLİ DUYURU

 

Değerli katılımcılarımız ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımız,

 

19-22 Mart 2020 tarihleri arasında CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenmesi planlanan Istanbul Jewelry Show’u erteleme kararı aldığımızı bildirmek isteriz.

 

COVID-19 virüsü ile ilgili yaşanan son küresel gelişmeler ışığında, Istanbul Jewelry Show Fuarına katılacak olan katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.

 

Sektör paydaşlarıyla dikkatli bir şekilde istişare edildikten ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığının 11 Mart 2020 tarihinde Covid-19 (Coronavirüs) ile ilgili uluslararası etkinliklerin ertelenmesine yönelik kararının ardından, Istanbul Jewelry Show Fuarımızın 18-21 Haziran’a ertelenmesine karar verilmiştir.

 

Daha fazla bilgi web sitemizde ve resmi iletişim kanallarımızda yakın zamanda duyurulacaktır.

 

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü'nün rehberliğini izliyor ve önerilerini uyguluyoruz. Aynı zamanda tüm ilgili makamlarla doğrudan irtibat kurmaya devam ediyoruz. Sizleri her türlü gelişmeden haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Verilmiş olan bu kararın toplumumuz ve sektörümüzün yararına olacağını anlayacağınıza inanıyor ve değişikliklerin yol açtığı rahatsızlıklardan dolayı özür diliyoruz. 

 

Herhangi bir sorunuz için doğrudan Istanbul Jewelry Show ekibi ile iletişim kurabilirsiniz. 18-21 Haziran’da sizleri İstanbul'da ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

Istanbul Jewelry Show Ekibi

 

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye