Tarih : 10.01.2017 - 10:17

Marmara Fuarcılık'tan Yeni Proje

Marmara Fuarcılık, özel olarak planlanan yeni projesi ISAF Exclusive’i görücüye çıkardı. 7-8-9 Mart, 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive’ de birbirinden önemli kurum, kuruluş, dernek ve sektör firması, CONFEX konsepti ile hazırlanan çok özel bir platformda bir araya gelecek.

 

Marmara Fuarcılık, uzun yıllardır güvenlik sektöründe köklü bir yer edinmiş ve dünyanın bu alanda bilinen sayılı etkinliklerden biri haline gelmiş olan ISAF’ı bu kez oldukça farklı ve ayrıcalıklı bir organizasyon ile CONFEX konseptinde buluşturacak.

 

Türkiye’de CONFEX’in Önemli Uygulamalarından Biri Olacak

 

Konferans (Conference) ve Fuar (Exhibition) kelimelerinin kısaltılmasından oluşan CONFEX tabiri, son birkaç yıldır etkinlik takvimlerinde yerini almaya başladı. Konferans ve fuarların eşit seviyede tutularak hem bilginin paylaşıldığı, hem de ürünlerin yeterli seviyede sergilendiği CONFEX’lerin sayısı her yıl artmakta.

 

Bugüne kadar düzenlemiş olduğu tüm etkinlik ve organizasyonların projelendirme aşamasında sektör için en üst seviyede faydayı göz önünde bulundurmuş olan Marmara Fuarcılık, ISAF Exclusive’ in içeriğini de bu felsefe ışığında oluşturmuştur.

 

Minimum Zahmet, Maksimum Konfor

 

ISAF Exclusive, katılımcılarının fuar öncesinde hazırlıklar ile minimum derecede yorulacağı ve tüm enerjisini verimliliğe harcayacağı bir proje olacak. Başından sonuna kadar her şeyin planlandığı etkinlikte tüm hizmetler paket halinde sunulacak ve fuar katılımcımız stand kurulumu, konaklama, yeme-içme ve ulaşım gibi ayrıntıların hiç biri ile zaman harcamayacak.

 

’’ Toplu Ulaşım Güvenliği ’’, ‘’ Yapı-Bina Güvenliği ’’ ve ‘’ Siber Güvenlik ’’ Konuları Ele Alınacak

 

Güvenlik sektöründeki en güncel konuların sektörün tüm paydaşlarının deneyimleri ve bakış açıları ile ele alınacağı konferans, bu alanda tüm farklı başlıkları ilk kez bir araya getiren çok özel bir etkinlik olacak.

 

Fuar ile eş zamanlı olarak devam edecek olan konferansın ana başlıkları; Toplu Ulaşım Güvenliği, Yapı-Bina Güvenliği ve Siber Güvenlik olacak. Bu başlıklar altında ise; İstasyon ve Duraklarda Güvenlik, Hareket Halindeki Araçlarda Güvenlik, Yapı ve Binaların Projelendirme, İnşa/Uygulama ve Kullanım Aşamalarında Güvenlik, Siber Güvenliğe Dair Tehditler ile IoT (Internet of Things) ve etkileri tartışılacak.

 

Sektör Panelleri, Çözüm Gösterileri ve En İyi Uygulama Örnekleri

 

Konferans ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan sektör panellerinde en güncel konular, sorunlar ve çözüm önerileri konuşulurken, çözüm gösterilerinde ürünler, ürün ve hizmetlerin başarılı uygulamaları ile kullanıcılar bir araya gelerek birebir iletişim kurma şansı yakalayacak.

 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarından ISAF Exclusive’e Tam Destek

 

Geçtiğimiz ay boyunca Marmara Fuarcılık ekibi tarafından Ankara’da önemli kamu kurumları, genel müdürlükler ve daire başkanlıklarına yoğun ziyaretler gerçekleştirildi.

 

ISAF Exclusive için öncelikli olarak hedeflenen ve özel ziyaretçi listesinin başında gelen kamu kurum ve kuruluşları, projemizi büyük bir ilgi ve heyecanla karşıladıklarını belirttiler.

 

Başkent Ankara’da Gerçekleşecek

 

7-8-9 Mart, 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı, tüm güvenlik sektörünü ve paydaşlarını çok özel bir platformda bir araya getirerek, başkent Ankara’da önemli bir buluşmaya imza atmış olacak.

 

Diğer Haberler