Tarih : 22.07.2017 - 12:38

Avrasya'nın En Kapsamlı Poliüretan ve Kompozit Platformu

Avrasya’nın en kapsamlı poliüretan ve kompozit platformu PutechEurasia & Eurasian Composites Show 2017 İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarında, 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 

 

Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde, eş zamanlı olarak düzenlenen PutechEurasia ve Eurasian Composites Show dünyada poliüretan ve kompozit endüstrisine yön veren lider firmaların tüm hizmet ve teknolojilerini sektör profesyonellerine sergileme fırsatı bulabildikleri ve yeni iş birliklerine kapı açan başarılı bir organizasyon haline geldi.

 

“5. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” PutechEurasia 2017’de poliüretan kimyasalları, poliüretan makine ekipmanları, poliüretan sistem evi, poliüretan kaplama ve yapıştırıcıları, poliüretan kalıp ve sistemler, poliürea uygulamaları ve diğer poliüretan teknolojileri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan “3. Uluslararası Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2017 ise kompozit kimyasalları, ara ürünler, makine, ekipman ve son teknolojiler 3 gün boyunca sektör profesyonellerine sergilenecek.

 

PutechEurasia & Eurasian Composites Show 2017’de Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Alım Heyeti organizasyonu düzenlenecek olup pek çok ülkeden gelen potansiyel alıcıların katılımcılarla buluştuğu bir platform oluşturulacak.

 

Fuar, hemen hemen her sektörde kullanımı bulunan Kompozit ve Poliüretan hammaddeleri ile üretilen ürünlerin günlük yaşamdaki kullanımlarını görme fırsatı yaratacak olan Live Composites ve Live PU isimli Nihai Ürün Sergilerine de ev sahipliği yapacak.

 

PutechEurasia & EurasianComposites Show 2017’de düzenlenecek olan etkinliklerle katılımcı ve ziyaretçilere daha verimli bir fuar deneyimi sunulması hedefleniyor. Sektörel bilgi paylaşımını güçlendirmeye yönelik olarak fuarlar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Workshop / Presentation Programı dahilinde katılımcılar en yeni teknoloji ve ürünlerini sunum yaparak tanıtma fırsatı yakalayacak, bunun yanı sıra düzenlenecek olan B2B Toplantı Etkinliği ziyaretçiler ile katılımcı firmaların randevulu olarak karşılıklı görüşmelerine olanak sağlayıp, daha kuvvetli iş bağlantılarının kurulmasına zemin hazırlayacak.

 

PutechEurasia & Eurasian Composites Show 2015 İstatistikleri

 

PutechEurasia & Eurasian Composites Show 2015 Fuarları 31 ülkeden toplam 295 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Fuarı 3 gün boyunca 68 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 5,318 sektör profesyoneli ziyaret etti.

 

 

PutechEurasia & Eurasian Composites Show 2015 fuarlarıyla eşzamanlı olarak düzenlenen Workshop / Presentation Programı dâhilinde katılımcı firmalar tarafından toplam 14 profesyonel sunum gerçekleştirildi. Bunun yanında fuar alanında gerçekleştirilen Poliüretan ve Kompozit Nihai Ürünler Sergisinde 30’dan fazla firma 50’nin üzerinde ürün sergileme imkanı buldu.

Diğer Haberler