Tarih : 09.03.2017 - 09:36

3 Kıtada 4 Fuar!

Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12-15 Ekim 2017’de, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde 15.kez düzenlenecek. Her sektörden 300 den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl ‘’Tedarikçi özel bölümü’’ olacak ve burada franchise veren markalara ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalar stantları ile yer alacak.


2017 de de yeni hedefler doğrultusunda çalışmalara devam edilmektedir. “Cakarta’da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Konfederasyonu toplantılarına katılan Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın, WFC ve APFC Dönem Başkanlıkları ile 2017 zirvelerini Türkiye’ye taşıdı. Üç önemli franchise zirvesi; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) Toplantısı Ekim 2017 tarihinde Ufrad ev sahipliğinde, fuar ile eş zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek. Toplantılar kapsamında Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 50 ülkenin franchise dernekleri üye markaları ekonomi bakanları ve yetkilileri İstanbul’da bir araya gelecekler.

 

Türk Markaları Globalleşiyor….

Aynı zamanda Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ile birlikte 2017 yurtdışı çalışmaları hakkında bilgi veren Medyafors Fuarcılık Genel Müdür Aycan Helvacıoğlu; ‘’ Medyafors Fuarcılık, Dünya çapında büyük önem taşıyan, Newyork International Franchise Expo, Rusya BuyBrand Expo ve Dubai Franchise Expo Fuarlarının Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olmuştur. 15-17 Haziran 2017'de New York, NY The Javıts Center'da düzenlenecek International Franchise Expo Fuarı’nda Türk markaları ile Amerika’daki yatırımcıları bir araya getireceğiz. Her sektörden, 120 ülkeden, 450’yi aşkın markanın katıldığı, girişimcilere ve markalara fırsatlar sunan fuar bu yıl 25. kez düzenlenecek. ‘’Rusya Pazarına en kolay giriş noktası!” sloganıyla Moskova CEC Expo Center’da düzenlenecek olan 15. Buybrand Expo ise 27-29 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenecek. 14-15 Kasım 2016 da ilki düzenlenen Dubai Franchise Expo Fuar’ında Türk markaları ile Ortadoğulu yatırımcıları buluşturduk. Yeni tarih ise 29-30 Ekim 2017… ‘’ dedi.2017 planlamasında yurt dışı çalışmalarına ağırlık verecek olan Medyafors Fuarcılık franchising sistemine ve gelişimine önem vermekte, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlamaktadır.

Diğer Haberler