Tarih : 25.12.2017 - 11:04

KASTAMONU İŞ DÜNYASI VİTRİNE ÇIKIYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 2017 yılı resmi fuar takviminde Türkiye’nin ilk ve tek resmi şehir fuarı olma özelliği ile dikkat çeken ve Kastamonu Sanayici ve İş adamları Derneği (KASİAD) himayesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Kastamonu Sanayi ve İş Dünyası Fuarı (KASTEXPO) 27-30 Aralık 2017 tarihleri arasında kapılarını açıyor.

Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi’nin (İFM) 9 ve 10. salonlarında ziyaretçilerini ağırlayacak fuara, 30 farklı sektörden yaklaşık 160 firmanın katılması bekleniyor.

Toplam 5 bin 500 metrekare alanı kaplayan fuara Kastamonu Entegre, SFC Entegre, İÇDAŞ, Tosyalı Holding, Çolakoğlu Metalürji, Dalgakıran Kompresör, Reis Gıda, Yılmaz Redüktör ve Elvan Group gibi kendi sektörlerinin öncü firmaları katılıyor.  Kastamonu Valiliği, Kastamonu Belediyesi ve Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) da fuarda stant açan kamu kurumları arasında yer alıyor.

 

Fuarın açılışına Başbakan Binali Yıldırım’ın yanı sıra Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın da katılmaları bekleniyor.

Diğer Haberler