Tarih : 11.11.2017 - 08:13

Houston, Automation Fair 2017 İçin Geri Sayıyor

Dünyanın en büyük otomasyon fuarlarından Automation Fair bu yıl 15-16 Kasım tarihlerinde Houston George R. Brown Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Dünyadaki tüm imalatçı ve üreticiler, Endüstri 4.0 (Connected Enterprise) iş süreçleriyle ilgili en son ürün, hizmet ve çözümleri fuarda görme şansına sahip olacak. Etkinlik boyunca Rockwell Automation ve PartnerNetwork üyeleri 140’tan fazla stantta son endüstriyel inovasyonlarını sergileyecek. 

 

RockwellAutomation ve Houston, Automation Fair 2017 için geri sayıma başladı. Rockwell Automation ve GlobalPartnerNetwork programı üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen 2017 AutomationFair etkinliği için hazırlıklar tamamlandı ve kayıtlar başladı. Etkinlik dünya genelindeki imalatçılar ve üreticilere Connected Enterprise olmalarına yardımcı olacak en son ürün, hizmet ve çözümleri görme şansı sunuyor.

 

RockwellAutomation Başkanı ve CEO’su Blake Moret etkinliğe dair yaptığı açıklamada “Bu yılki etkinliğin odak noktası şirketlere ölçülebilir iş sonuçlarına nasıl ulaşabilecekleri konusunda yardımcı olmak. Bunu da operasyonlar arası daha iyi işbirliği, daha hızlı sorun çözümü ve verim artışı için kontrol ve bilgi paylaşımını entegre ederek yapacağız” dedi ve şöyle devam etti: “Bir şirket olarak endüstriyel şirketlere ve çalışanlarına daha verimli olmaları konusunda yardım etmeyi çok istiyoruz.”

 

Automation Fair Etkinliği

15-16 Kasım tarihlerinde RockwellAutomation ve PartnerNetwork üyeleri 140’tan fazla stantta endüstriyel imalat ve üretim için son inovasyonlarını sergiliyor olacak. Fuar alanı genelinde katılımcılar bolca ürün demosu görebilecek ve sektör uzmanlarından bilgi alabilecekler. Ayrıca katılımcılar 19 tane teknoloji odaklı uygulama laboratuvarına ve 90’dan fazla teknik oturuma katılabiliyor olacak. Ayrıca kimyasal, mühendislik, inşaat ve tedarik, yiyecek-içecek, makine ve ekipman üreticileri, petrol ve gaz, elektrik ve enerji yönetimi, kağıt ve kağıt hamuru, su ve atık suyun dahil olduğu, üretimde çeşitlilik ve kapsamlılık gibi alanlarda dokuz farklı forumda müşteri ve sektör liderlerinden en başarılı uygulamaları öğrenebilirler.

 

Proses Çözümleri Kullanıcı Grubu (PSUG)

AutomationFair’a ek olarak 13-14 Kasım tarihlerinde PSUG farklı birçok sektörden yüzlerce operasyon, IT ve mühendislik uzmanını en başarılı uygulamalarını paylaşmaları, operasyonel performansı artıracak yeni süreç otomasyon teknolojileri hakkında bilgi aktarmaları için bir araya getirecek. Etkinlikte yaklaşık 25 teknik oturum, 10 uygulama laboratuvarı ve 25’ten fazla RockwellAutomation müşterisinin sunumu gerçekleşecek. Etkinlik ayrıca açık forum ve panel de içerecek.

 

Automation Perspectives Global Basın Etkinliği

 

Her yıl gerçekleşen AutomationPerspectives Global Basın Etkinliği bu yıl 14 Kasım tarihinde medya temsilcilerini ve endüstri analistlerini ağırlayarak global imalat ve üretim sektöründeki zorlukları anlatacak ve performans ve endüstriyel verimi artırmaya yardımcı olan otomasyon trendleri ve teknolojileri konusunda bilgilendirecek. Üst düzey yöneticiler ve sektör uzmanları dijitalleşmenin fırsat ve zorluklarını yönetirken kullandıkları stratejileri, gelişmiş üretimin ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek yetkinlikteki iş gücünü geliştirmeyi hedefleyen ortaklık ve programları paylaşacak. 

 

Diğer Haberler