Tarih : 24.10.2018 - 11:13

HOSTECH MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

Alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan Hostech by Tusid – “23.Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı” CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) iş birliği ile CNR EXPO Yeşilköy‘de kapılarını açtı.

 

Türk endüstriyel mutfak, konaklama, ağırlama ve ikram sektörü, dünyanın en doğusundan en batısına, en kuzeyinden en güneyine kadar 118 ülkede var olan otel ve restoran zincirlerinin mutfaklarında yer alarak ihracat ağını oldukça genişletti.

 

Ar-Ge, tasarım ve inovasyona da yatırım yapan Türk endüstriyel mutfak, konaklama, ağırlama ve ikram sektörü, kısa bir sürede, dünyada ikinciliğe yükselerek otel, restoran ve kafelerin tüm ihtiyaçlarını A dan Z’ye karşılayacak kapasiteye ulaştı. Sahip olduğu potansiyeli, üretim yeteneklerini ve son yeniliklerini Hostech By Tusid Fuarı’nda dünyanın beğenisine sunacak olan sektör için 1.000 kişilik özel alım heyeti organizasyonu düzenlenecek.

 

Alım heyetinin yanı sıra Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Hindistan, İsrail, Polonya, İran, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Rusya ve Yunanistan'ın da aralarında bulunduğu 80 ülkeden gelecek binlerce sektör profesyoneli 24 Ekim’de kapılarını açacak olan Hostech By Tusid fuarında katılımcılarla buluşacak.

Diğer Haberler