Tarih : 16.08.2019 - 13:16

Türk Metal İşleme Sektörü Hannover'da Gücünü Gösterecek

Metal işleme ticaret fuarı EMO Hannover, Eylül ayında Almanya'da kapılarını açmaya hazırlanıyor. 16-21 Eylül 2019 tarihleri arasında "Geleceğin üretimine yön veren akıllı teknolojiler" ana temasıyla düzenlenecek fuarda son teknoloji makinelerin yanı sıra verimli teknik çözümler ve ürün destek hizmetleri 50'ye yakın ülkeden 2 binin üzerinde firmanın katılımıyla sergilenecek. Fuarda Türkiye'yi 50'nin üzerinde yerli marka temsil edecek.

 

Metal işleme sektöründe dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından olan EMO Hannover, "Geleceğin üretimine yön veren akıllı teknolojiler" sloganıyla kapılarını açmaya hazırlanıyor. Metal kesme ve şekillendirme tezgahları, üretim sistemleri, yüksek hassasiyetli araçlar, otomatik malzeme akışları, bilgisayar teknolojisi, endüstriyel elektronik ve aksesuar alanlarında modern metal işleme teknolojilerinin sergileneceği fuar 50'nin üzerinde ülkeden 2 binin üzerinde firmaya ev sahipliği yapacak. Fuarın bu yıl Türkiye sanayisinin ihracat artışında da önemli bir rol oynaması bekleniyor.

 

Fuar kapsamında düzenlenecek özel etkinliklerle katılımcı firmalara ve ziyaretçilere ticari alanda rekabet gücünü arttıracak çözüm önerileri sunulacak. Endüstri 4.0 alanında süreç izleme, operatör desteği, maksimum veri güvenliğiyle sorunsuz veri akışı sağlayan çözümler, bulut teknolojileri gibi yeni teknolojiler sergilenecek. Bilimsel alandaki gelişmeler ve sektörün gelecek vizyonu alanında uzman isimlerin katılacağı panel ve konferanslarla ele alınacak.

Diğer Haberler