Tarih : 29.03.2019 - 10:15

Analiz Teknolojileri ve Yaşam Bilimleri Analytech'te

Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanı ve Kimyasalları Fuarı Analytech, 17-19 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.

 

Analiz teknolojileri kapsamındaki uygulamalara donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki "teknoloji ve ihtisas fuarında" bir araya geliyorlar. Son derece geniş bir sektörel alana yayılan LAB endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar, Analitik ve Laboratuvaralanında eğitimden endüstriye, sağlıktan enerjiye, ürün geliştirmeden üretim proseslerine, Ar-Ge'den kalite kontrole, birbirinden farklı sektörel alanlar için geliştirdiği teknoloji ve bilgi birikimini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

 

'BIOEXPO - Yaşam Bilimleri Fuarları' konsepti ile Analytech, eşzamanlı düzenlenen organizasyonlar ile tüm sektörlerde sinerji kuruyor: Cleanroom - Temizoda Endüstrisi Fuarı, PharmaNEXT - İlaç Endüstrisi Fuarı, NutriVISION - Nutrasötik Endüstrisi Fuarı ve Biotecnica - Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı.


Yaşam Bilimlerinin, Biyoteknolojik uygulamaların ve Analiz & LAB sistemlerinin gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde endüstriler ve disiplinlerarası etkileşim sağlanacak.

Diğer Haberler