Tarih : 03.11.2016 - 09:25

Growtech, Dünya Pazarları İle Buluşturdu

Katılımcı ve ziyaretçilerini dünya pazarları ile buluşturan Growtech Eurasia 16. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, sona erdi.

 

Antalya Expo Center'da 50 bin m2 alanda gerçekleşen Türkiye’nin en geniş kapsamlı tarım fuarı; 700’den fazla ulusal ve uluslararası katılımcıya ev sahipliği yaparken, yaklaşık 80 ülkeden 80 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı.

 

Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kafkasların lider fuarı olan ve her geçen yıl uluslararası arenada saygınlık kazanarak, istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden ve gelişen Growtech Eurasia 16. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, 30 Kasım – 03 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da 4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. Growtech Eurasia’nın 50 bin m2 büyüklüğündeki fuar alanı, ziyaretçi ve katılımcıların ilgi alanları gözetilerek; ‘Sulama ve Sera Teknolojileri’, ‘Bitki Besleme ve Koruma’, ‘Traktör ve Tarım Makineleri’ ile ‘Tohumculuk’ başlıkları altında 4 farklı ürün ve hizmet grubuna göre konumlandırıldı.

 

Diğer Haberler