Tarih : 07.10.2019 - 12:08

AHŞAP TEKNOLOJİLERİ 32. KEZ INTERMOB'A GELİYOR

32. Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech ve 22. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob, 12 Ekim-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleşecek.


Geçtiğimiz yıl 106 ülkeden 9,684’ü yabancı toplam 66,587 ziyaretçiyi 35 ülkeden 857 firma ve firma temsilciliği ile buluşturan fuarlar, bu yıl da süregelen başarısını tekrarlayarak hem ziyaretçiler hem de katılımcıların sektörel anlamdaki beklentilerini karşılayacak yeni iş fırsatı olanaklarını sunmayı hedefliyor. Sektörün Avrasya ve Türkiye’deki en önemli ticari platformu olan fuarlarımızda sergilenen ürün ve hizmet çeşitliliği ile bu yıl da ziyaretçimiz olacak mobilya, dekorasyon, makine ve kimya sanayicilerinin yanı sıra mimarlar, iç mimarlar, endüstri tasarımcıları, kamu tüketiminden sorumlu satın alımcılar ihtiyaçlarını tüm alternatifleri ile karşılama imkanına kavuşacak.


Uluslararası niteliğiyle ağaç işleme makinesi, mobilya yan sanayi ve ahşap endüstrisi sektörünün her yıl buluşma noktası olan fuarlar, yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, sektörün büyüme hamlesine hız vermeye devam edecek.

Diğer Haberler