Tarih : 07.09.2017 - 08:57

CNR Emlak Vizyon Projeleri Ağırlayacak

Emlak ve gayrimenkul sektörünün lider firmalarının en önemli projeleriyle yer aldığı, yerli ve yabancı yatırımcıların buluşma noktası haline gelen, Türkiye emlak ve gayrimenkul sektörünün en büyük fuarı CNR Emlak Fuarı 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.
 
 
CNR Emlak Fuarı’nda katılımcı olarak yer alacak Bursalı müteahhitler, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri’nden de büyük ilgi görecek. Yabancı alıcılar tarafından yakından takip edilen Bursa yatırımın yeni gözdesi olacak.
 
 
Geçen yıl 4.sü düzenlenen CNR Emlak Fuarı’na katılan Osmangazi Belediyesi, fuarın profesyonel ziyaretçileri tarafından oldukça ilgi görmüştü. Bu yıl tekrar katılma kararı alan belediye Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşümü olan projesini yine CNR Emlak Fuarı’nda tanıtacak.
 
 
2017 CNR Emlak Fuarı, Bursalı müteahhitler ile Orta Doğu, Körfez Ülkeleri, Avrupa, Arap Ülkeleri, Türki Cumhuriyetlerin yanı sıra Asya ve Afrika’nın birçok ülkesinden de nitelikli alım heyetlerini bir araya getirecek. CNR Holding’in profesyonel ekibi tarafından tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine hız verilen CNR Emlak Fuarı’na 10 bin yabancı, 40 bin yerli ziyaretçi bekleniyor.
 
 
Bu yıl 5.kez kapılarını açacak olan CNR EMLAK - Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı, Türk gayrimenkul ve inşaat sektörünün öncü firmalarının önemli projelerini ulusal ve uluslararası yatırımcılara sundukları bir iş platformu konumunda. Fuar bunun yanı sıra son tüketicinin de konut ve işyeri öncelikli ihtiyaçlarına çözüm bulabildikleri bir organizasyon.  

Diğer Haberler