Tarih : 29.01.2017 - 10:24

EMITT Etkinlikleriyle Göz Doldurdu

Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından turizm profesyonellerini, turizm şirketlerini, ziyaretçilerle buluşturan EMITT, yoğun bir programla sahne gösterileri ve stand etkinliklerine ev sahipliği yaptı.

 

Erken rezervasyon fırsatları ile en çok ilgi gören turizm rotaları ve dünya turizm sektörünün lider isimleri EMITT 2017’de bir araya geldi. Turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 26-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti.

 

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT; 21. yılında erken rezervasyon indirimleri, tatil çekilişleri, Türkiye’nin de dâhil olduğu 80 ülkenin tatil destinasyonları tanıtımları ile seyahat tutkunları için buluşma noktası oldu.

 

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde turizm sektörünü aynı platformda bir araya getirdi. Fuar kapsamında düzenlenen panellerde “Turizmde Yeni Hedefler ve Stratejiler” ve “Özgünlükleriyle Markalaşan Şehirler” başlıkları ele alındı. EMITT süresince Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından çeşitli sahne gösterileri ve stant etkinlikleri de gerçekleştirildi. 

 

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey bünyesinde yer alan EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 70.000 m²’lik 12 salonda gerçekleşti.

 

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenlenen fuar yoğun ilgi gördü.

 

 

Diğer Haberler