Tarih : 08.09.2017 - 10:55

Mobilya Sektörünün Yeni Fuarı

CNR Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Furniture İstanbul fuarı MOSDER (Mobilya Sanayicileri Derneği) desteği ile gerçekleştirilecek. 

 

MOSDER'in, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. ile yaptığı işbirliği sonucu ortaya çıkan yeni mobilya fuarı Furniture İstanbul, Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarını 07-12 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de bir araya getirecek. CNR IMOB fuarı ise her zaman olduğu gibi Ocak 2018'de yapılmaya devam edecek.

 

Furniture İstanbul, Türkiye mobilya sektörünü bulunduğu konumdan bir üst skalaya taşımak için bugüne kadar gerçekleştirilen projelerden farklı olarak hayata geçirilecek. Furniture İstanbul; fuarın fiziksel imkanlarının geliştirilmesi, yurt içi ve yurt dışı tanıtımlarının daha doğru şekilde yapılması amacıyla ürün gruplarının kategorilere ayrıldığı bir yerleşime sahip olacak. 

 

Farklı ürün gruplarına özgü, farklı temalara ayrılan bölümlerden oluşan Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı, tasarım ve inovasyon odaklı yaklaşımı ve uluslararası standartlardaki kategorizasyonuyla fark oluşturmaya hazırlanıyor.

 

Bilindiği gibi MOSDER geçtiğimiz iki yıl boyunca Ocak ayında Tüyap’ ta düzenlenen ISMOB fuarını destekliyordu. Furniture İstanbul fuarı ile birlikte ISMOB fuarı fuar takviminden kaldırılmış oldu.

 

  • Ev Mobilyası ve Aksesuar
  • Bebek – Çocuk – Genç
  • Uyku
  • Lüks Mobilya
  • Ofis ve Bahçe

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye