Tarih : 07.12.2020 - 18:45

Türk Yapı Sektörü Afrika Kıtası İçin Bu Fuarda Buluşacak..

Dünyanın en önemli yer altı zenginliklerine de sahip olan Afrika Kıtası, kalkınma sürecine çok hızlı bir şeklide devam ediyor. Afrika’nın istikrarlı bir şekilde devam eden kentleşme ve kalkınma süreci, tüm sanayi dallarında olduğu gibi dünya yapı sektörünün en önemli hedef pazarı haline getirdi.

 

Büyük ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları için Afrika Ülkeleri’ne yönelen ülkelerin en büyük ticari platformunu Export Gateway to Africa oluşturuyor. CNR Holding tarafından çalışmaları ve anlaşmaları, pandemi sürecinden çok öncesine dayanan Export Gateway to Africa Fuarı, birçok sektörde olduğu gibi yapı sektöründe de Türkiye’ye büyük avantajlar sağlıyor.

 

Export Gateway to Africa Fuarı, yalıtım, yapı kimyasalları, boya, çatı, kaba yapı, çevre, tesisat, cephe, otomatik sistemler, ince yapı, duvar ve döşeme kaplamaları, banyo-mutfak donanımları, elektrik, aydınlatma, otomasyon, yazılım, iş makineleri ve el aletleri, nalburiye hizmetler, yapısal çelik, prefabrike yapılar ve yapım sistemlerinden oluşan tüm yapı sektörüne çok önemli ihracat fırsatları sunacak.

 

Fuar, 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. (Fuar takvimi pandeminin seyrine göre değişiklik gösterebilir)Kaynak:Emlakdream

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye