Tarih : 01.05.2018 - 10:24

Spor Endüstrisi TÜYAP'ta Büyüyecek

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın tam desteği ile TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul'da 6-9 Eylül 2018 tarihleri arasında 3.sü düzenlenecek olan; federasyonlar, dernekler ve spor kulüplerinin de çeşitli aktivitelerle yer alacağı Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nda; spor ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı ürünleri, spor giyim ve aksesuarları, beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, spor eğitim ve programları, spor merkezleri ve kulüpleri, kozmetik ürünleri  tek çatı altında sergilenecek.

 

SPOR FİZYOTERAPİSTLERİ DERNEĞİ SPOR VE AKTİF YAŞAM FUARI'NDA!

Dünyada sporcu sağlığı konusunda multidisipliner çalışan ve takımın en önemli üyesi olarak kabul edilen Spor Fizyoterapistleri Derneği; aktif ve sağlıklı yaşam kalitesinin artırılmasında fizyoterapi yöntemlerini anlatan eğitim ve sertifika programları* ile Spor Dünyası'nın Türkiye'deki ilk fuarı olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı İstanbul'da ziyaretçilerle ve katılımcılarla buluşacak. 


Ayrıca Dünya Fizyoterapi Konfederasyonu'na üye olan tüm ülkelerde 8 Eylül'de kutlanan 'Dünya Fizyoterapi Günü' bu yıl  bilimsel ve sosyal içerikli çeşitli aktivitelerle Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nda kutlanacak.

Diğer Haberler