Tarih : 14.09.2017 - 15:54

67. Frankfurt Otomobil Fuarı: Gelecek Şimdi

Dünyanın en önemli otomobil fuarlarından olan ‘Frankfurt Otomobil Fuarı’ iki yılda bir düzenleniyor. Markaların ve otomobil tutkunlarının merakla beklediği fuar bugün itibariyle kapılarını açtı. Otomobil tutkunları birbirinden yeni tasarımları ve iç donanımlarıyla yeni modelleriyle fuarda yer alan markaları 24 Eylül'e kadar fuarda görebilecek.

 

Almanya’nın Frankfurt kentinde 14-24 Eylül arasında ziyaretçilerini ağırlayacak 67. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nın (IAA) bu yılki ana teması ‘gelecek şimdi’ (future now). Fuarın ana ekseni inovasyon, dijitalleşme, elektrikli ve kentsel mobilite çerçevesinde biçimleniyor olacak.

 

Lexus’ten iki prömiyer
Lexus, fuara iki Avrupa prömiyeriyle katılacak. Lexus burada yenilenen NX kompakt crossover ve yenilenen CT premium kompakt hatchback modellerinin örtüsünü kaldıracak.

 

Skoda Vision E ile
Skoda, tamamen elektrikli ve otonom sürüşe de olanak tanıyan ilk konsepti Vision E’yi fuarda tanıtacak. Konseptin dünya prömiyerini ilk olarak Şanghay’daki otomobil fuarında gerçekleştiren Skoda, tasarımını bir kez daha gözden geçirdiği aracıyla Frankfurt’ta yer alıyor.

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye