Tarih : 07.09.2017 - 09:48

Gıda Sektörünün İhracat Kapısı 25. Kez Açıldı

25 yıllık tecrübesiyle Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul; fayda sağlayacak çeşitli etkinlik ve konferanslarıyla sektör liderlerini Tüyap’ta bir araya getiriyor. 

 

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de artan nüfus ile doğru orantılı olarak sürekli gelişen ve büyüyen gıda sektörü, bu yıl yine WorldFood Istanbul’da tüm yönleriyle ele alınacak. Gıda sektörünün ihracat kapısı WorldFood Istanbul; 25 yıllık tecrübesi ve deneyimiyle tüm ilgili profesyonellerin buluşma noktası olacak. 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında açık kalacak WorldFood Istanbul için gerçekleştirilen kapsamlı çalışmalar sonunda bu yıl ziyaretçileri; inovasyon yarışması, birbirinden ilgi çekici konferanslar, geçtiğimiz yıl da profesyonellerin bir araya gelme alanı olan Retail Center, özel etkinlikler ve yurt dışı heyet katılımları bekliyor olacak. 

 

Gıda ürünleri ve teknolojileri ile ilgili sektörü buluşturan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul, tüm katılımcıların fayda sağlayabileceği bir platform oluşturabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu yıl 25. kez gıda sektörünü bir araya getirecek olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul; T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF), KOSGEB, TÜGİDER ve PAKDER tarafından da destekleniyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul; 500’e yakın yerli - yabancı firma ve 1.200’den fazla markanın en son ürün, hizmet ve teknolojilerini sergiliyor.

Diğer Haberler