Tarih : 20.10.2016 - 10:00

Sleepwell Expo İstanbul Sona Erdi

Yatak sektörünün buluşma noktası yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin de yoğun olarak ilgi gösterdiği, 3. SleepWell Expo, sona erdi. Dört gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayan fuar, yatak endüstrisi ve yan sanayisine ev sahipliği yaptı. 

 

Fuarı, Türkiye’nin dört bir yanından otel, hastane, öğretmenevi, askeri birlikler gibi toplu yatak ihtiyacı olan kurum ve kuruluşların yanı sıra Ortadoğu Alım Heyeti ve Yunanistan’dan gelen Alım Heyeti ziyaret etti.  

 

Yatak ve Teknolojileri sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek buluşması Sleepwell Expo Fuarı, yatak ve uyku ürünlerinde 2016 trendlerinin sergilendiği “The SleepZone” etkinlik alanı ile de renklendi. Fuar, alım grupları ve katılımcı firma zenginliği ile tüm dünyanın ilgisini çekti.

 

Fuarda bu yıl ilk defa uyku odası (THE SLEEP ZONE) organize edildi. Bu odaya önde gelen Türk yatak üreticilerinin en son ürünlerinden numuneler konularak alıcılara alternatifler arasından deneyerek kıyaslama yapabilme imkanı sunuldu.

 

Geleceğin yatak ana ve yan sanayilerinin sergilendiği Sleepwell Expo Fuarı, katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağladı. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Sleepwell Expo Fuarı, 100’ün üzerinde seçkin markayı ağırladı. Yatak ve yatak ürünlerinde, tasarım, renk, detay ve ergonomi adına yeni tasarımlar sunan Sleepwell Expo, katılımcıların verimliliğini en üst düzeye taşıdı. Sektörün lider üreticileri, yeni Ar-Ge çalışmalarını yerli ve yabancı alıcılarıyla buluşturdu. 

 

 

Diğer Haberler