Tarih : 24.08.2019 - 10:58

İstanbul Fuar Merkezi'nde Neler Oluyor?

Geçtiğimiz hafta fuarcılık sektörünü yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Yeşilköy'deki CNR Expo olarak bilinen 8 salonlu fuar merkezinde bulunan CNR Expo tabelaları kaldırılarak yerine İFM (İstanbul Fuar Merkezi) tabelaları yerleştirildi.

 

Bilindiği gibi bir dizi hukuki süreç sonucunda 2018 yılı içinde 9,10,11 nolu salonları işleten IDTM Dünya Ticaret Merkezi yönetimi, CNR Holding tarafından işletilen CNR Expo'nun 2 nolu salonunu, 2019 yılı Mayıs ayında da 5 nolu salonu teslim almıştı. Geçtiğimiz günlerde de 1, 6, 7, 8 nolu salonlarla ilgili devam eden hukuki sürecin tamamlanması ile bu salonlar da IDTM yönetimine geçmiş oldu. CNR Expo yönetiminde ise yalnızca 3 ve 4 nolu salonlar kaldı. IDTM yönetimi, CNR Expo tabelalarını kaldırarak yerine IFM İstanbul Fuar Merkezi tabelalarını astı.

 

Bu gelişmeler üzerine 2019-2020 fuar sezonu için CNR Expo ile sözleşmesi bulunan fuar organizasyonları ile CNR Holding tarafından organize edilecek fuarların durumları merak konusu oldu. Bize ulaşan bilgilere göre yıl sonuna kadar tüm fuar salonlarının aynı biçimde IDTM yönetimine geçmesi söz konusu olabilir. 

 

Aşağıda ilgili fotoğraflar ile salonların son durumunu görebilirsiniz:

İstanbul Fuar Merkezi'nde Neler Oluyor? İstanbul Fuar Merkezi'nde Neler Oluyor? İstanbul Fuar Merkezi'nde Neler Oluyor? İstanbul Fuar Merkezi'nde Neler Oluyor?

Diğer Haberler