Tarih : 31.10.2016 - 13:07

Livecast SSTD Çalıştayını Yayınladı

Geçtiğimiz Mart ayı içinde düzenlenen ACE of MICE Fuarı etkinliklerinden biri, SSTD tarafından organize edilen ve sektörün en önemli isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı çalıştaydı. Ancak hayati önemde bilgilerin verildiği bu oturumlara stand dekorasyon sektörünün temsilcisi olan firmaların tamamı davetli olmasına rağmen, yoğun fuar gündemi ve ilgi yetersizliği nedeni ile programın izleyici sayısı istenen düzeyde değildi. 

 

SSTD Başkanı Kemalettin SOLMAZ moderatörlüğünde düzenlenen panellere çok sayıda önemli isim katıldı. Panellerde, Tüyap Başkanı Bülent ÜNAL, IFES başkanı Voicu Sferdianu, YEM Genel Müdürü Burcu Başer, UBM Emea Kıdemli Operasyon Müdürü Erhan Berkmen, Sektör temsilcileri Gökhan Akbulut, Cüney Işıngör, Meriç Yıldırım, Sinan Meriç ve daha pek çok değerli isim konuşmacı olarak yer aldı.  

.

Fuar Aktüel ekibi internet ortamında canlı yayınlanan bu çalıştayın görüntülerinin peşine düştü. Canlı yayın firması Pozitif TV ile yapılan çok sayıda görüşme neticesinde görüntüler firmanın arşiv sayfasında nihayet yer aldı. HD kalitede 4 bölümden oluşan oturumlar asla güncelliğini yitirmeyecek bilgi ve tartışmalar içeriyor. 

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Saim Bozdemir bilhassa stand dekorasyon sektörünü ilgilendiren "Geçici Yapıları İnşa Eden Şirketlerin Kriterlerinin Belirlenmesi" konulu panelin dekorasyon sektörü için altın öğütler içerdiğini belirtirken, sektöre emek veren her bireyin baştan sona izlemesini tavsiye ediyor ve Tüyap'ın bilge patronu Bülent ÜNAL'ın adeta şov yaptığı bu oturumun sektör için ders niteliğinde olduğunun altını çiziyor.

 

Bu önemli toplantılara ait videolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz: 

 

Geçici Yapıları İnşa Eden Şirketlerin Kriterlerinin Belirlenmesi

 

Fuar, Kongre ve Etkinlik Alanlarında Geçici Yapıların Tarif Edilmesi

 

Bu Stand’da İş-Tasarım Var! Panel 1

 

Bu Stand’da İş-Tasarım Var! Panel 2

  

"Sitemizde Özel Haber başlığıyla yayımlanan haberlerimiz kaynak gösterilmeden kullanılamaz."

 

Diğer Haberler