Tarih : 22.04.2021 - 17:01

ANKIROS Ve TURKCAST Fuarları Ertelendi

Hannover Messe Ankiros, metalürji dünyasının en etkili organizasyonlarından olan ANKIROS ve TURKCAST fuarlarının ertelendiğini duyurdu.

 

Hannover Messe Ankiros Fuarcilik A.Ş. tarafında yapılan açıklamada, 30 yıldır metalürji dünyasının en etkili organizasyonlarından olan ANKIROS ve TURKCAST fuarlarının 6-8 Ekim 2022 tarihlerine ertelendiği duyuruldu.

 

Türk döküm sektörünü buluşturan ve eşzamanlı olarak gerçekleştirilen fuarların ertelenme nedeni ile ilgili olarak şöyle denildi:

 

SEKTÖR PAYDAŞLARININ ORTAK TALEBİ ETKİLİ OLDU

 

"30 yıldır metalürji dünyasının en etkili organizasyonlarından biri olan ANKIROS ve TURKCAST fuarlarının tarihi sektörün talebi doğrultusunda 06-08 Ekim 2022 olarak değiştirilmiştir.

 

Covid-19 Pandemisinin Dünyada yarattığı etkinin, uluslararası seyahatlerin kısıtlanması ve yakın gelecek için devam eden belirsizliklerin devam etmesi fuarların süregelen etkinliğini, kapsadığı metalurji sektörünün dinamizmini yansıtmayacağı görüşüyle, katılımcıların ve tüm sektör paydaşlarının görüşleri ve ortak talebiyle 2022 yılına ertelendi."

 

HEDEF KİTLEYLE BULUŞTURULMAYA DEVAM EDECEK

 

Ayrıca bu süre içinde, tüm ulusal ve uluslararası tanıtım etkinliklerinin yeni tarihler ile yeniden planlanacağı belirtilerek; web sayfası, sosyal medya platformları ve dijital uygulamalarla katılımcıların ve fuar kapsamının geniş hedef kitlesiyle buluşturulmaya devam edileceği belirtildi.

 

Bu doğrultuda 15. Uluslararası Demir-Çelik, Döküm, Demirdışı Metalürji Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ANKIROS ve 9. Uluslararası Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı TURKCAST, 6-8 Ekim 2022 tarihlerinde gene İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.Kaynak:Stendüstri

Diğer Haberler

Fuaye
Saim
Bozdemir
Fuar Merceği

Bölgesel Fuar Haberleri
Fuaye