Tarih : 22.11.2022 - 19:26

Ayakkabı Yan Sanayi Yeni Trendleri Sergilendi

67. AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) gerçekleştirildi. Fuarın açılışını yeniden İstanbul Ticaret Odası Başkanı seçilen Şekib Avdagiç yaptı.

 

Ayakkabı ve yan sanayi alanında iş hacminin artmasına ve ihracatın büyümesine katkı sağlayan 67. AYSAF Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) gerçekleştirildi.

 

İstanbul Ticaret Odası’nda (İTO) yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Şekib Avdagiç’in, yeni dönemde ilk katıldığı etkinlik de AYSAF Fuarı’nın açılışı oldu. Fuarın açılışını yapan Avdagiç, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Sait Salıcı ve ekibine, fuara olan katkıları için teşekkür etti. Avdagiç, şöyle konuştu: “İTO’da yeniden başkan seçilişimin ertesi günü bu fuarda sizlerle bir arada bulunduğum için çok mutluyum. Bu, aynı zamanda şunu gösteriyor; yeni dönemde çalışmalarımız öncekinden daha yoğun performansla devam edecek. Yeni dönemde de İTO üyelerimizle birlikte sektörlerimize değer katmaya, İstanbul ve ülke ekonomimize destek olmaya devam edeceğiz.”

 

2023-24 KIŞ SEZONU

 

Dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla katılımcı firmaları buluşturan fuarda ‘B2B Buluşma Alanları’, ticarete aracılık etti. 16-19 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen fuarda, 2023-24 sonbahar kış trendleri sergilendi.

 

MODA YAN SANAYİDE BAŞLAR

 

AYSAF Uluslararası Yan Sanayi Fuarı’nda ‘Moda Yan Sanayide Başlar’ mottosuyla düzenlenen çeşitli etkinlik ve özel proje alanlarında, ayakkabı yan sanayi sektörünün, ayakkabı modasına verdiği yön ve yenilikler sergilendi. AYSAF Ürün Defilesi aracılığıyla da katılımcı firmalar ürünlerini defile eşliğinde sunma fırsatı buldu.Kaynak:İTO

Diğer Haberler