Tarih : 29.07.2017 - 12:32

Yapının Geleceği Burada Başlıyor

İş ağınızı genişletmek, ticaret hacminizi arttırmak ve yapı sektöründeki en son gelişmelerden haberdar olmak için sizleri CNR Expo’ya bekliyoruz. ICS-2018 Istanbul Construction Show, 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Türkiye’nin ihracat merkezi CNR Expo Yeşilköy’de kapılarını açıyor.

 

CNR Holding’in Türk yapı ve inşaat sektörlerinin daha fazla ihracat yapabilme hedefiyle organize ettiği UNICERA, NATURAL STONE, CNR EMLAK ve CNR AVRASYA ASANSÖR fuarlarından edindiği tecrübeyle yapı sektörünün nabzının atacağı ICS-2018, kendi alanının en büyük organizasyonlarından biri olma hedefiyle düzenlenecek.

 

Türkiye’nin büyümesinin lokomotifi olan inşaat sektöründe yaklaşık 2 milyon kişinin istihdam edildiği inşaat sektörünün 2017’de devam eden projeler ile birlikte yüzde 5 büyüyeceği öngörülüyor. İnşaat malzemeleri ihracatının da yükselerek 16-16,5 milyar dolar arasında gerçekleşmesi bekleniyor. CNR Holding ihracat hedefli kimliğiyle 30’u aşkın ülkedeki iş geliştirme temsilcilikleri aracılığıyla, geçmişten gelen birikimi ve 250.000 i aşkın yerli ve yabancı profesyonel datası ile sizleri yapı sektörünün geleceğine ortak olmaya davet ediyor.

 

YAPI SEKTÖRÜNE İNOVATİF YAKLAŞIM! 

İnteraktif uygulama ve eğitim alanlarında sektör temsilcileri, ürünlerinin demosu ile ziyaretçilere sunumlar yapabilecek, fuarda ürün uygulama alanları ve doğru kullanımları ile ilgili eğitimler de verebilecek. ICS 2018 ve endüstriyel yapı liderlerinin öncülüğünde organize edilecek, sektörün genç yeteneklerinin katılacağı yarışmalarda birbirinden yenilikçi projeler sergilenecek.

 

 

Diğer Haberler