Tarih : 22.03.2021 - 16:55

ATRAX Fuarı'nın Yeni Tarihi Belli Oldu

ATRAX 2021 fuarı, 3-5 Şubat 2022 tarihine ertelendi. Erteleme haberini Tureks Uluslararası Fuarcılık aşağıdaki açıklama ile duyurdu:

 

Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park- Rekreasyon Fuarı ATRAX’ın tarihleri daha sağlıklı ve başarılı bir fuar sunmak adına 3-5 Şubat 2022 olarak yenilendi.

 

Piyasa koşullarının iyileşmesi, projelerin hayata geçmesi, seyahatin rahatlaması ve global alıcıların fuarı kolaylıkla ziyaret edebilmesi amacıyla yapılan bu güncelleme ile sektöre daha güçlü ve verimli bir fuar sunmak için ATRAX çalışmalarını sürdürüyor.

 

Tüm dünyada hızlı bir değişimin yaşandığı bu dönemde ATRAX, 2022’ de uzun süredir bir araya gelememiş sektörü 9. kez buluşturarak ilk enerjisini vermeye hazırlanıyor, yılın sektörel ilk fuarı olarak bekleyen ve birikmiş potansiyelleri yakalamak istiyor.

 

2020 ve 21 herkes için farklı bir yıl olurken özellikle üretim yapan firmaların için arge  faliyetlerine ağırlık verdikleri bir yıl oldu. Yeni ürünler ve  yeni firmalar oyunda yer almaya başlıyor. Sektöre katılan yeni oyuncularla ATRAX  daha farklı, daha renkli, daha güçlü olacak.Çok sayıda yeni üretici firmanın fuarımıza başvuru yaptı.

 

Geçen yıl katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından oldukça başarılı bir şekilde sonuçlanan fuardan sonra ATRAX konseptini genişleterek, potansiyelini güçlendirerek yoluna devam ediyor.

 

ATRAX, 2022’ye özel mottosu “Büyük Oynuyoruz “ ile sektörü canlandırma misyonunu üstleniyor. Yeni yılda büyük işler için sektörel tüm paydaşları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

        Oyuncular yenilendi, oyun yenilendi.

        Oyunun kuralları değişti.

Hep birlikte oyunu yeniden düzenliyoruz ve büyük oynuyoruz. Tüm sektörü de bu büyük oyunun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Diğer Haberler