Tarih : 01.10.2016 - 14:29

SIGN İstanbul Kapılarını Kapattı

“Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, LED & LED Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı” konularında makine, ekipman ve uygulamaların sergileneceği “Alanında, Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu” olan SIGN İstanbul sona erdi.

 

İFO Fuarcılık tarafından 18.’si düzenlenen SIGN İstanbul, dijital baskıya dair yeni teknolojilerin yanı sıra, tüm endüstriyel reklam uygulamalarını tek bir çatı altında buluştururken fuarda, dokümantasyon çözümleri ile satış noktasında doğrudan pazarlamaya yönelik uygulamalar ve promosyon sektörüne dair yenilikler yer aldı. Ayrıca, SIGN İstanbul 2016 içinde yer alan “3D Printshow İstanbul” özel bölümünde, geleceği bugünden şekillendiren 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılar, teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu.

 

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 32 ülkeden 450 firmanın katılımıyla düzenlendi. Dört gün boyunca, yurt içi ve yurt dışından toplamda 21 bin 500 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, endüstriyel reklam ve dijital baskıya dair tüm yenilikler bir arada sergilendi.

Diğer Haberler