Tarih : 16.10.2022 - 23:45

Eğitimin Geleceğini Şekillendirecek Buluşma

GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı, 25-27 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak.

 

Eğitim alanındaki tüm yenilikleri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye 2023, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticiler ile eğitim sektörüne ürün, teknoloji, hizmet ve uygulama sunan tedarikçileri bir araya getiren, büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacak. GESS Türkiye 2023’te, anasınıfından yüksek öğrenime kadar her kademedeki eğitim uzmanları, alanlarıyla ilgili en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görüp birebir deneyimleyebilecek. Fuarın global ölçekli konferanslar ayağında ise onlarca ülkeden uzman konuşmacı, eğitime dair bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

 

2022’de yüzde 120 büyüyen fuarın 2023 buluşmasına, 2 bin 500’den fazla profesyonel ziyaretçi bekleniyor

 

Eğitim profesyonellerinin en yeni öğrenme teknolojilerini, yeni nesil eğitim uygulamalarını ve her kademedeki sınıflara yönelik heyecan verici ürünleri bir arada bulabileceği, aynı zamanda eğitimin geleceği ile ilgili zengin içerikli konferansları ücretsiz takip edebileceği tek platform olan GESS Türkiye,  25 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde Lütfi Kırdar’da düzenlenecek. “Geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlediğimiz GESS Türkiye 2022, katılımcı ve ziyaretçi sayısında yüzde 120 büyüme başarısı gösterdi” diyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur,  2023 buluşmasına 140’dan fazla marka ve 2 bin 500’den fazla profesyonel ziyaretçi beklediklerini açıkladı.

 

2023-2024 öğretim döneminin teknoloji temelleri GESS Türkiye’de atılacak!

 

GESS Türkiye buluşmasını, eğitim kurumlarının yeni öğretim döneminin hazırlıklarına başladıkları bir dönemde gerçekleştirdiklerini söyleyen Tarsus Türkiye Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Bu sayede anasıfından yüksek öğretime kadar eğitimin her kademesindeki eğitim profesyonelleri, alanlarıyla ilgili en yeni ürün, hizmet, uygulama ve teknolojileri yerinde görebiliyor, farklı tedarikçilerden avantajlı satın almalar yapabiliyor ve söz konusu yenilikleri kendi kurumlarına zamanında adapte edebiliyor” dedi.

 

Yeni nesil eğitim platformları, robotik sistemler, çevirim içi eğitim teknolojileri, STEM uyumlu uzaktan eğitim yazılımları, e-kitap okuyucular, sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) teknolojileri, interaktif ekranlar, yeni nesil 3D yazıcılar, deney setleri, akıllı tahtalar ve çok daha fazlasının bir arada sergileneceği GESS Türkiye 2023’te yer almak isteyenler www.gess-turkey.com adresini ziyaret edebilirler.

Diğer Haberler